2019 11 29

Fantastiškai K.Irvingą pakeitęs gynėjas leido „Nets“ revanšuotis prieš „Celtics“

Ankstyvose NBA rungtynėse, prasidėjusiose 12 valandą JAV rytinės pakrantės laiku, „Brooklyn Nets“ (10-9) susitiko antrąkart per tris dienas susitiko su „Boston Celtics“ (13-5). Spencerio Dinwiddie vedama Bruklino komanda sugebėjo atsirevanšuoti varžovams už praėjusiame mače patirtą pralaimėjimą – 112:107 (31:24, 27:31, 29:26, 25:26).
Spenceris Dinwiddie
Spenceris Dinwiddie / „Scanpix“ nuotr.

„Nets“ gretose šiame mače nebuvo praėjusius du sezonus „Celtics“ aprangą vilkėjusio ir Bostoną ne pačiu gražiausiu būdu palikusio Kyrie Irvingo.

Vis dėlto jį puikiai pavadavo S.Dinwiddie, sužaidęs vienas geriausių karjeros rungtynių.

Gynėjas per 35 minutes pelnė 32 taškus (4/11 dvit., 6/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atsilikdami tik 81:87, bet jau po kelių minučių „Nets“ atitrūko 15 taškų skirtumu – 102:87.

Bostono klubas dar sugebėjo susiimti ir likus žaisti 58 sek. priartėti iki 105:109, bet tai buvo viskas – taškus pelnę Jarrettas Allenas ir Garrettas Temple'as įtvirtino „Nets“ pergalę.

Trečiadienį šių komandų akistatą Bostone „Celtics“ laimėjo 121:110.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 32 (6/8 trit., 11 rez. perd.), Taureanas Prince'as 16, Jarrettas Allenas 14 (11 atk. kam.), Garrettas Temple'as (7 rez. perd.) ir Joe Harrisas po 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 26 (9 atk. kam., 6 kld.), Kemba Walkeris 17 (1/8 trit., 6 rez. perd.), Marcusas Smartas 15., Bradley Wanamakeris 11 (8 atk. kam.).