2021 02 01

Fenomenalus N.Jokičiaus pasirodymas nutraukė įspūdingą „Jazz“ pergalių seriją

Nikola Jokičius buvo nesustabdomas, o „Denver Nuggets“ 128:117 (43:29, 36:25, 24:37, 25:26) nugalėjo „Utah Jazz“ komandą bei nutraukė jos 11 pergalių iš eilės seriją.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Jokičiaus komandos draugai, panašu, norėjo, kad jis pelnytų 50 taškų net labiau nei to norėjo pats serbas.

Rungtynes aukštaūgis baigė su 47 taškais (13/22 dvit., 4/4 trit., 9/10 baud. met.), 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais.

„Tikiuosi, kad tą ribą pasieksiu, kai mums to labai reikės. Tai tik žaidimas. Svarbiausia buvo laimėti. Pelnysiu tiek taškų, kiek reikės. Svarbiausia laimėti“, – kalbėjo N.Jokičius.

Su 47 taškais serbas pakartojo savo karjeros rekordą, o jau 33 taškus buvo surinkęs per pirmąją rungtynių pusę.

„Aš jam, likus kelioms minutėms, pasakiau, kad gali eiti ir surinkti 50- tą tašką, tačiau žinote jį... Tai jam nerūpi. Jis tiesiog žaidžia krepšinį, yra agresyvus, yra toks, koks yra. Mes tikrai norėjome, kad vyrutis surinktų tą 50“, – sakė Willas Bartonas, pats pelnęs 18 taškų.

Paskutinį kartą „Jazz“ ekipa buvo pralaimėjusi sausio 6-ąją Niujorke. Bojanas Bogdanovičius Jutos komandai pelnė 29 taškus, Donovanas Mitchellas pridėjo 13.

Denverio komanda pirmajame kėlinyje pataikė visus 8 mestus tritaškius, o iš viso – 80 proc. metimų.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ persvara jau buvo 86:58, bet tuomet „Jazz“ spurtavo ir rezultatas tapo grėsmingas Denverio ekipai – 99:91.

Vis tik lūžis neįvyko.

„Nuggets“: N.Jokičius 47 (4/4 trit., 12 atk. kam.), W.Bartonas 18, J.Murray 16, M.Porteris ir F.Campazzo po 11, P.Millsapas 10.

„Jazz“: B.Bogdanovičius 29, D.Mitchellas ir J.Clarksonas po 13, R.O'Neale'as, R.Gobertas (8 atk. kam.) ir M.Conley po 12.