2019 12 07

G.Antetokounmpo pranoko K.Leonardą, o „Bucks“ sutraiškė „Clippers“

Gimtadienį šventusiam Gianniui Antetokounmpo ir vėl neprireikė daug laiko surengti dėmesio vertą pasirodymą, o dviejų komandų, kurios sezono pabaigoje neabejotinai pretenduos į NBA čempionų žiedus akistatoje, „Milwaukee Bucks“ (20-3) net 119:91 (30:15, 22:28, 35:19, 32:29) sutriuškino „Los Angeles Clippers“ (16-7).
Kawhi Leonardas ir Giannis Antetokoumpo
Kawhi Leonardas ir Giannis Antetokoumpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienų iš lyderiaujančių NBA ekipų akistatoje intriga išblėso jau pirmajame ketvirtyje, kurį „Bucks“ laimėjo dvigubai – 30:15.

„Clippers“ dar tikėjosi į rungtynes kabintis trečiajame kėlinyje, tačiau 13 taškų per jį pelnęs G.Antetokounmpo kartu su komandos draugais pradėjo varžovų triuškinimą

Vienu metu aikštės šeimininkų persvara siekė net 41 tašką, bet ketvirtajame kėlinyje žaidžiant atsarginiams krepšininkams „Clippers“ pavyko sumažinti jau nepadoriu tapusį deficitą.

25-ąjį gimtadienį atšventęs monstras iš Graikijos per 26 minutes pelnė 27 taškus, taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Clippers“ žvaigždžių duetas (Kawhi Leonardas ir Paulas George'as) strigo viso mačo metu. Praėjusio NBA finalo MVP pasižymėjo 17 taškų, tačiau pataikė tik 5 metimus iš 14, o P.George'as spėjo surinkti 13 taškų (5/12 met.).

Tai buvo jau 14-oji Milvokio klubo pergalė iš eilės. Jie kartu su „Los Angeles Lakers“ turi geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą lygoje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27, Khrisas Middletonas 17, Patas Connaughtonas 13, Donte DiVincenzo 11.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 17, Paulas George'as 13 (7 atk. kam.), Ivica Zubacas 14 (12 atk. kam.), Montrezlas Harrellas ir Lou Williamsas po 11.