2022 11 07

G lygoje – pergalingas Deivido Sirvydžio siautulys

Deividas Sirvydis sužaidė puikias rungtynes G lygoje, o lietuvio atstovaujama „Fort Wayne Mad Ants“ komanda 130:123 (25:34, 36:26, 36:37, 26:26, 7:0) per pratęsimą nugalėjo „Grand Rapid Golds“.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / „Scanpix“/AP nuotr.

D.Sirvydis žaidė 38 minutes, per kurias pelnė net 28 taškus (4/6 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud. met.).

Taip pat lietuvis atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir blokavo metimą.

Už Deividą komandoje rezultatyvesnis buvo tik Gabe'as Yorkas su 30-čia taškų. Jis, beje, išplėšė pratęsimą tritaškiu, o per papildomą laiką „Mad Ants“ išsprendė reikalus.

O tiksliau sprendė tuos reikalus D.Sirvydis, pelnęs pirmus keturis komandos taškus pratęsime.

„Mad Ants“ yra „Indiana Pacers“ dukterinė komanda.

„Gold“: J.Butleris 30, P.Watsonas 27, J.White'as 20, K.Grady 15, N.Cole'as 12.

„Mad Ants“: G.Yorkas 30, D.Sirvydis 28, J.Andersonas 21, K.Brownas 19, B.Boatwrightas 12.