2023 03 20

Galingai žaidęs J.Valančiūnas suvedė sąskaitas su NBA autsaideriais

Antrą kartą per dvi dienas su „Houston Rockets“ (18-53) susitikęs Jonas Valančiūnas šįsyk pasirūpino, kad „New Orleans „Pelicans“ (34-37) neliktų be pergalės.

Lietuvis surinko galingą dvigubą dublį, o „Pelikanai“ išvykoje šventė pergalę 117:107 (38:28, 26:16, 28:34, 25:29).

Vos prieš dvi dienas „Pelicans“ Hjustone buvo pralaimėjusi 112:114.

33 minutes žaidęs J.Valančiūnas pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Vidurio puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus suklydo.

„Turime suprasti, kad turimi žaisti geriau, – reiklus išliko J.Valančiūnas. – Jeigu norime patekti į atkrintamąsias, turime žaisti geriau. Viskas labai paprasta – turime laimėti daugiau rungtynių.“

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje šiuo metu užima 12 vietą ir nuo įkrintamųjų pozicijos – dešimtosios – atsilieka viena pergale.

Iki reguliariojo sezono pabaigos Naujojo Orleano ekipai sužaisti lieka 11 rungtynių.

Hjustone „Pelicans“ pabėgo antrajame kėlinyje, kai susikrovė net 20 taškų persvarą (64:44), kurią išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

„Rockets“: Jalenas Greenas 40, Kevinas Porteris 25, Tari Easonas 10, Alperenas Šengunas 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas (9 rez. perd.) ir C.J. McCollumas (6 atk. kam.) – po 26, Jonas Valančiūnas 21 (12 atk. kam.), Trey Murphy 14, Herbertas Jonesas 13.