2021 03 15

Gniuždančio dėjimo į nokdauną pasiųsti „Clippers“ neturėjo šansų prieš „Pelicans“

Vieni NBA favoritų „Los Angeles Clippers“ (25-15) krepšininkai gavo skaudų antausį Naujajame Orleane. Juos 135:115 (36:24, 31:33, 43:26, 25:32) sutriuškino „New Orleans Pelicans“ (17-22) komanda.
Jaxsonas Hayesas (kairėje)
Jaxsonas Hayesas (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

„Pelikanai“ rungtynių baigtį išsprendė dar likus gerokai laiko iki finalinės sirenos.

Jau pirmajame kėlinyje jie susikrovė dviženklę persvarą, o po trijų ketvirčių triuškino gerokai aukščiau turnyrinėje lentelėje esančius varžovus 110:83.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų vienu metu buvo išaugęs net iki 33 taškų – 125:92.

Nugalėtojų gretose įspūdingiausią epizodą užfiksavo vidurio puolėjas Jaxsonas Hayesas, trečiajame kėlinyje įspūdingai sugrūdęs kamuolį per „Clippers“ gynėją Reggie Jacksoną ir už ekspresyvų šventimą sulaukęs techninės pražangos iš arbitro.

Galingais dėjimais pasižymėjo ir kaip įprasta virš lanko skraidęs Zionas Williamsonas. 20-metis krepšininkas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – jis pelnė 27 taškus (13/16 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Zionas jau penktą kartą šį sezoną bent 25 taškus surenka atakuodamas mažiausiai 80 proc. tikslumu iš žaidimo. Per pastaruosius 38 metus daugiau sykių tame pačiame sezone tą buvo padarę tik Charlesas Barkley ir Amar'e Stoudemire'as.

„Clippers“ po šių rungtynių Vakarų konferencijoje užima 4-ąją, o „Pelicans“ – 11-ąją vietą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27 (13/16 dvit.), Brandonas Ingramas 23 (5 rez. perd.), Lonzo Ballas 20 (5/8 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 17 (6/6 dvit.), Kira Lewisas ir Joshas Hartas (6 rez. perd.) po 13.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 23, Reggie Jacksonas 18 (4/6 trit.), Paulas George'as (1/8 trit.) ir Luke'as Kennardas po 15, Amiras Coffey 13.