Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 10d. 18:25

Griežta Shaqo nuomonė: „Mes turime uždaryti šį sezoną“

Shaquille'as O'Nealas
„Scanpix“ nuotr. / Shaquille'as O'Nealas

NBA toliau pasilieka galimybę pratęsti sustabdytą sezoną, tačiau legendinis Shaquille'as O'Nealas mano, jog reikėtų dėti tašką ir rūpintis tuo, kas dabar svarbiausia – sveikata.

Garsiojo buvusio vidurio puolėjo manymu, nėra jokios prasmės bandyti pabaigti tai, kas pradėta.

„Mes turime uždaryti šį sezoną. Tiesiog toliau rūpinkimės savo žaidėjų ir žmonių saugumu, leiskime valdžiai išsiaiškinti, kaip išspręsti šią problemą amžiams. Nekenčiu tų kalbų, kai sakome, kad sezonas grįš“, – „New York Post“ sakė S.O'Nealas.

„Scanpix“ nuotr./Shaquille'as O'Nealas
„Scanpix“ nuotr./Shaquille'as O'Nealas

NBA sezonas nevyksta nuo kovo 11-sios dėl koronaviruso pandemijos. Komandoms jau leista grįžti į treniruočių centrus, kur žaidėjai dirbtų individualiai, tačiau tik kelios ekipos šia laisve naudojasi.

JAV yra daugiau nei 1,3 milijono COVID-19 atvejų, užfiksuota daugiau nei 78 tūkst. mirčių.

S.O'Nealas kalbėjo: „Dažniausiai mes prognozuojame, kas laimės čempionatą. Kas bus, jei mes grįšime ir laimės komanda, kuri neturėjo laimėti? Čempionai būtų pažymėti žvaigždute. Asmeniškai manau, kad mes turėtume pasakyti: „Gerai, tiesiog toliau rūpinkimės žmonių ir žaidėjų saugumu, susitiksime treniruočių stovykloje“.

Kas bus, jei mes grįšime ir laimės komanda, kuri neturėjo laimėti?

Net ir žaidimo be sirgalių NBA legenda nemato kaip išeities.

„Jei tu nuspręsi baigti sezoną be sirgalių, vis tiek teks įsileisti filmavimo komandą, trenerius, kitus aptarnaujančius žmones. Kas, jei tie žmonės užsikrės? Juk reikia tik vieno atvejo“, – sakė buvęs krepšininkas.

O ir žaisti tuščioje arenoje būtų itin sunku.

„Aš tikrai žaisčiau tragiškai be sirgalių. O, Dieve... Būčiau blogiausias centras NBA istorijoje, nes man reikia jausti žmonių energiją, reikia, kad sukiltų adrenalinas.

Žinote, kiek aš laimėjau rungtynių vien todėl, kad varžovų sirgaliai į mane žiūrėjo pamišusiais žvilgsniais? Kaskart, kai pramesdavau baudos metimą, jie juokėsi. Ir tada pasakydavau: „Aha, jums juokinga? Tai stebėkite tai!“ Man to labai reikėtų“, – pasakojo S.O'Nealas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek