2023 03 21

Gyvenimo šou – „Knicks“ aukštaūgis sumetė 57 taškus

Julius Randle‘as tiesiog sprogo puolime ir sužaidė gyvenimo rungtynes, tačiau „New York Knicks“ (42-31) ekipa vis tiek patyrė nesėkmę.

Niujorko ekipos lyderis pelnė net 57 taškus, tačiau „Knicks“ namie 134:140 (32:42, 38:37, 38:30, 26:31) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (36-37) krepšininkus.

Net 26 taškus trečiajame kėlinyje pelnęs J.Randle‘as pagerino „Knicks“ klubo rekordą.

Jis taip pat tapo trečiu rezultatyviausią pasirodymą surengusiu Niujorko ekipos krepšininku. Daugiau taškų vienose rungtynėse yra surinkę tik Bernardas Kingas (60 taškų, 1984 m.) ir Carmelo Anthony (62 taškai, 2014 m.).

„Knicks“ aukštaūgis pataikė net 8 tritaškius iš 14, 11 dvitaškių iš 15 ir 11 baudų iš 13. 37 minutes žaidęs J.Randle‘as 52 taškus turėjo jau po trijų kėlinių, o ketvirtajame pridėjo tik penkis.

Nepaisant visų „Knicks“ žvaigždės pastangų „Timberwolves“ lemiamu metu spurtavo 8:0, dviejų taškų deficitą pavertė šešių persvara ir išsivežė pergalę.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 57 (8/14 trit.), Jalenas Brunsonas 23 (10 rez. perd.), Immanuelis Quickley 19, R.J. Barrettas 13, Joshas Hartas 10.

„Timberwolves“: Taureanas Prince‘as 35, Mike‘as Conley 24 (11 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 18, Rudy Gobertas 16 (7 atk. kam.), Jaylenas Nowellas 14, Nazas Reidas 12.