Gyvenimo šou: visus taškus pratęsime pelnęs D.Murray patiesė NBA lyderius

Dejounte Murray sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA, įskaitant pergalingus taškus paskutinę pratęsimo sekundę.
Dejounte Murray
Dejounte Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gyvenimo pasirodymą surengęs 27-erių gynėjas pelnė visus savo komandos taškus pratęsimo metu, o jo vedama „Atlanta Hawks“ (34-39) namie dramatiškai 123:122 (28:29, 31:34, 30:27, 23:22, 11:10) patiesė absoliučius lygos lyderius „Boston Celtics“ (57-16) krepšininkus.

Nesustabdomai žaidęs amerikietis per 46 minutes iš viso pelnė 44 taškus (12/25 dvit., 6/19 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pratęsimo metu jis pelnė visus 11 savo komandos taškų.

Tiesa, pratęsimą išplėšė ne jis, o serbas Bogdanas Bogdanovičius, pataikęs tritaškį likus žaisti 27 sekundes. Tuo pačiu atsakyti bandė ir „Celtics“ lyderis Jaysonas Tatumas, bet jo metimas skriejo pro šalį.

„Aš tiesiog sutvertas tokiems momentams. Pasitikiu savimi“, – pergalingu metimu džiaugėsi D.Murray.

Jis iš viso atliko net 44 metimus, pataikydamas 18 (40,9 proc.), nors prieš rungtynes buvo kilę klausimų, ar gynėjas apskritai išbėgs į aikštelę dėl skaudančios nugaros.

„Jausmas toks, lyg žaidžiau tragiškai. Nenoriu tiek daug mesti. Žinau, kad Kobe Bryantas manimi didžiuotųsi. Kovėmės iki galo ir laimėjome kaip komanda“, – teigė rungtynių didvyris.

„Hawks“ tai buvo ketvirta pergalė iš eilės. Atlantos klubui jau daugiau nei mėnesį dėl piršto traumos nepadeda lyderis Trae Youngas, bet „Vanagai“ užima 10 vietą Rytų konferencijoje ir taikosi į įkrintamąsias.

„Hawks“: Dejounte Murray 44 (6/19 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 24 (2/8 trit., 7 atk. kam.), De'Andre Hunteris 21 (5/9 trit., 13 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (2/7 trit., 13 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White'as 22 (5/6 trit., 7 atk. kam.), Kristapas Porzingis 20 (2/7 trit., 7 atk. kam., 3 blok.), Jaylenas Brownas 18, Jrue Holiday 13 (7 atk. kam.).