Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2015 12 29

Į aikštę sugrįžęs Jonas Valančiūnas spėjo panervinti Pau Gasolį

Jonas Valančiūnas sugrįžęs į aikštę Čikagoje buvo itin aktyvus: šešiais taškais iš eilės nervino naudingiausią Europos čempionato žaidėją Pau Gasolį. Bet ispanas vėliau atsirevanšavo, o penkias savaites dėl traumos nežaidęs „centras“ nepadėjo „Toronto Raptors“ nukauti „Chicago Bulls“ komandos 97:104 (32:23, 20:26, 21:29, 24:26).
Jonas Valančiūnas ir Pau Gasolis
Jonas Valančiūnas ir Pau Gasolis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
NBA | „Chicago Bulls“ – „Toronto Raptors“ 104:97 | Valančiūnas 9

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolo. Aikštėje pasirodęs 6-ąją minutę, netrukus lietuvis pelnė šešis taškus iš eilės. Jis prasiveržimu aplenkė Pau Gasolį, kitoje atakoje ryžtingai metė iš vidutinio nuotolio, o vėliau dar sykį drąsiai atakavo prieš ispanų krepšinio žvaigždę.

Išsimesdamas kamuolį iš užribio P.Gasolis tik purtė galvą, o po lietuvio taškų „Raptors“ nutolo 27:18.

Tačiau vėliau J.Valančiūnas nebebuvo toks aktyvus, o „Bulls“ perėmė iniciatyvą. Be to, trečiajame kėlinyje P.Gasolis atkeršijo varžovui, pats pelnydamas 6 iš 8 „bulių“ taškų paeiliui.

J.Valančiūnas dar buvo išbėgęs į aikštę antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, bet situacija jau buvo kritinė, nes „Raptors“ atsiliko 78:91. Lietuvis komandos nebeišgelbėjo.

Iš viso per 21 minutę J.Valančiūnas pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Dar turiu daug ką vytis. Tikiuosi, kitose rungtynėse bus geriau“, – per ilgąją rungtynių pertrauką reporteriui sakė J.Valančiūnas.

Kai Kobe Bryantas netyčia sulaužė lietuviui kairės rankos bevardį pirštą, JV teko praleisti bent 17 rungtynių. Vidurio puolėjas nerungtyniavo nuo lapkričio 20-osios.

Be jo „Raptors“ laimėjo 11 susitikimų, nors taip pat 9 mačus vertėsi ir be pagrindinio puolėjo DeMarre Carrollo.

Atsarginis vidurio puolėjas B.Biyombo šešerias pastarąsias rungtynes iki išvykos Čikagoje atkovojo vid. 15,2 kamuolio ir blokavo 2,8 metimo. Mače su „Bulls“ jis per 18 minučių taškų nepelnė, bet atkovojo 9 kamuolius.

„Raptors“ trūko rezultatyvaus DeMaro DeRozano žaidimo. Nuo gruodžio 9-osios „Raptors“ puolimo lyderis rinko vid. 26,6 taško, bet Čikagoje pasižymėjo 19-a. Kyle'as Lowry surinko 28 taškus.

„Bulls“ gretose Pau Gasolis surinko 22 taškus. Dvylika iš jų buvo pelnyti aikštėje būnant J.Valančiūnui.

„Raptors“ (19-13): Kyle'as Lowry 28 (9 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 19 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Luisas Scola 13, DeMarre Carrollas 10.

„Bulls“ (17-12): Pau Gasolis ir Tony Snellas po 22, Derrickas Rose'as 20, Aaronas Brooksas 17, Bobby Portisas 12 (9 atk. kam.).​

„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius