2023 01 05

Iki kraujų stabdytas J.Valančiūnas dominavo po krepšiais

Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, o pirmąsias rungtynes po Ziono Williamsono traumos žaidusi „New Orleans Pelicans“ (24-14) šventė lengvą pergalę.
Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį
Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį / „Scanpix“/AP nuotr.

„Pelikanai“ namie 119:108 (45:22, 30:30, 23:21, 21:35) pranoko „Houston Rockets“ (10-28) krepšininkus.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspinti to, kaip klostėsi rungtynės. „Pelicans“ pirmąjį kėlinį laimėjo net 45:22, o antrajame skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs ir 31 tašką (63:32).

Įsiutęs „Rockets“ strategas Stepehenas Silas dar pirmajame kėlinyje buvo išvytas iš aikštės už dvi technines pražangas, o svečiai milžinišką deficitą kiek sumažino tik baigiantis mačui.

Dominavęs po krepšiais J.Valančiūnas pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.) ir atkovojo 17 kamuolių. 32 minutes žaidęs vidurio puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir tiek pat – prasižengė.

Po vieno epizodo krepšininkui teko sėstis ant atsarginių žaidėjų suolo – ant J.Valančiūno kūno pasirodė kraujas.

„Pelicans“ tai buvo pirmosios rungtynės po ryškiausios komandos žvaigždės Z.Williamsono traumos, kuris nežais apie 3 savaites.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28 (6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (17 atk. kam.) ir Naji Marshallas (7 atk. kam.) – po 16, Willy Hernangomezas (7 atk. kam.) ir Trey Murphy – po 14, Jose Alvarado 13.

„Rockets“: Kenyonas Martinas ir Jalenas Greenas – po 16, Jabari Smithas 14 (13 atk. kam.), Ericas Gordonas ir Alperenas Šengunas – po 13, Kevinas Porteris 11.