2021 05 10

Ilgiausiai komandoje žaidęs Ignas Brazdeikis vėl gerino karjeros taškų rekordą

Ignas Brazdeikis ir toliau naudojasi jam suteikiamais šansais. Ilgiausiai komandoje žaidęs lietuvis vėl gerino karjeros rekordus ir sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

„Orlando Magic“ (21-47) atstovaujantis puolėjas rungtyniavo net 35 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir penkis sykius prasižengė.

„Scanpix“ nuotr./Ignas Brazdeikis kovoja dėl kamuolio

Nepaisant to, jo pastangų „Magic“ neužteko – Orlando klubas namuose 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) buvo sutriuškintas „Minnesota Timberwolves“ (21-47) komandos.

I.Brazdeikis šiose rungtynėse pagerino prieš savaitę užfiksuotą asmeninį rezultatyvumo rekordą, kai debiutuodamas Orlando klube jis pelnė 14 taškų.

Be to, mače su „vilkais“ lietuvis pataikė daugiausiai metimų karjeroje ir pakartojo geriausią rezultatyvių perdavimų pasiekimą.

Rezultatyvumu „Magic“ komandoje jį pranoko tik RJ Hamptonas ir Dwayne'as Baconas.

Didžiąją dalį savo taškų Iggy pelnė trečiajame kėlinyje – 11. Tiesa, tuomet skirtumas tarp komandų jau buvo didžiulis ir vienu metu pasiekė net 43 taškus (92:49).

Primename, kad I.Brazdeikis gegužės 2-ąją sudarė 10 dienų sutartį su „Orlando Magic“ klubu ir per keturis mačus Floridos komandoje vidutiniškai renka po 11,3 taško, atkovoja po 5 kamuolius ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.

Iki reguliariojo sezono finišo „Magic“ dar liko sužaisti ketverias rungtynes.

„Magic“: RJ Hamptonas 19, Dwayne'as Baconas 18, Ignas Brazdeikis 16, Moritzas Wagneris ir Cole'as Anthony po 11.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (9 atk. kam.) ir D'Angelo Russellas (8 rez. perd.) po 27, Ricky Rubio 18, Anthony Edwardsas 16 (10 atk. kam.).