2017 04 18

Intriga nyksta – „Cavaliers“ trijulė nepaliko vilčių „Pacers“

„Cleveland Cavaliers“ pirmojo atkrintamųjų rato antrose rungtynėse 117:111 (32:29, 31:29, 33:20, 21:33) nugalėjo „Indiana Pacers“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.
LeBronas Jamesas ir Paulas George'as
LeBronas Jamesas ir Paulas George'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Didysis trejetas pasirengęs svarbiausioms kovoms. Kyrie Irvingas pelnė 37, Kevinas Love'as – 27, LeBronas Jamesas – 25 taškus. Ir to pakako antrajai pergalei.

Pirmosiose rungtynėse „Cavaliers“ iššvaistė didelį pranašumą ir laimėjo tik vieno taško skirtumu. Šįkart NBA čempionai buvo atsargesni. Tiesa, jie ir vėl prarado 18 taškų pranašumą, kai ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ priartėjo per keturis taškus.

Tačiau L.Jamesas nesureikšmino neraminančios tendencijos: „Mums labai mažai trūksta, kad būtume tuo, kuo galime. Geriau jau turėčiau 18 taškų pranašumą, nei išvis jo neturėčiau. Viskas bus gerai.“

L.Jamesas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pagal perimtus kamuolius L.Jamesas (357) priartėjo prie trečioje vietoje esančio Magico Johnsono (358). Pagal atkovotus kamuolius jis pakilo į aštuntąją vietą ir aplenkė Robertą Parishą.

Klivlando ekipai tai buvo dešimta pergalė iš eilės NBA atkrintamųjų pirmajame rate, L.Jamesui – jau devyniolikta.

Tiesa, čempionai padarė net 19 klaidų, L.Jamesas – aštuonias iš jų.

„Pacers“ ekipai 32 taškus surinko Paulas George'as. 23-is pridėjo Jeffas Teague'as. Antrajame kėlinyje pastarasis susižeidė riešą. Jo laukia papildomi tyrimai.

Klivlando ekipoje traumą patyrė J.R.Smithas. Jį turėjo pakeisti Imanas Shumpertas.

„Cavaliers“ nėra pralaimėję serijos, kurioje pirmavo 2:0.

Trečiosios serijos rungtynės ketvirtadienį vyks Indianapolyje.

„Cavaliers“: K.Irvingas 37, K.Love'as 27, L.Jamesas 25.

„Pacers“: P.George'as 32, J.Teague'as 23, T.Youngas 16, L.Stephensonas 13.