2019 07 11

Įsismarkavęs „Žalgirio“ naujokas daužė kinų viltis pateikti dar vieną staigmeną

Jockas Landale'as surengė dar vieną solidų pasirodymą NBA vasaros lygoje. Kauno „Žalgiriui“ priklausantis vidurio puolėjas vedė „Milwaukee Bucks“ ekipą į pergalę prieš Kinijos rinktinę 84:67.
Jockas Landale'as
Jockas Landale'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kinijos krepšininkai atkakliai priešinosi „Bucks“ komandai ir trečiojo kėlinio pradžioje netgi buvo priekyje. Tačiau „Bucks“ suorganizavo lemiamą rungtynių lūžį, prie kurio smarkiai prisidėjo ir „Žalgiriui“ priklausantis australas.

J.Landale'as kinams kėlė grėsmę visuose aikštės kampuose.

Jis maudė kinų centrus savo techniškais suktukais baudos aikštelėje, o iš toli pataikė ir klaidinančiu judesiu atšokus už tritaškio linijos.

23 metų 211 cm ūgio centras per 23 minutes iš viso pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė du kartus.

J.Landale'ui „Bucks“ gretose geriausiai talkino Elijah Bryantas su 15 taškų.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Mattas Farrellas per 19 minučių įmetė 5 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kinams Qi Zhou surinko 14 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

„Bucks“ tai buvo antroji pergalė Las Vegase per ketverias rungtynes. Su tokiu rezultatu Milvokio krepšininkai į NBA vasaros lygos atkrintamąsias varžybas nepateks ir liepos 12-13 d. žais paskutinį paguodos susitikimą.

Kinai per keturis mačus pasiekė vieną pergalę.