2021 05 04

Įspūdingą D.Sabonio vakarą nustelbė istorinis R.Westbrooko pasirodymas

Domantas Sabonis sėkmingai po traumos sugrįžo į aikštę, tačiau solidus lietuvio žaidimas „Indiana Pacers“ (30-34) ekipai pergalės JAV sostinėje Vašingtone negarantavo. Indianapolio ekipa 141:154 svečiuose (31:36, 35:46, 36:40, 39:32) nusileido „Washington Wizards“ (30-35).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Šiame mače D.Sabonis žaidė net 43 minutes ir per jas surinko 32 taškus (13/19 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 19 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei padarė 6 klaidas.

Lemiamą pranašumą šeimininkai šiose taškų lenktynėse įgijo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 14:2 ir susikrovė 16 taškų persvarą.

Iš karto po pertraukos komandas skirianti praraja padidėjo iki 20 taškų.

Mačo pabaigoje „Pacers“ deficitą kiek aptirpdė, tačiau progos pasvajoti apie pergalę neturėjo.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Russellas Westbrookas, atlikęs net 24 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 21 kamuolį ir pelnęs 14 taškų.

„Wizards“ lyderis pakartojo atliktų perdavimų ir pagerino atkovotų kamuolių asmeninius rekordus.

Jis tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris surinko 20-20 dvigubą dublį be pelnytų taškų.

„Wizards“: Rui Hachimura 27, Bradley Bealas 26, Danielis Gaffordas 15, Russellas Westbrookas (21 atk. kam., 24 rez. perd., 6 kld.) ir Davis Bertanis – po 14, Ishmaelis Smithas bei Chandleris Hutchisonas – po 13, Alexas Lenas 12, Robinas Lopezas 11.

„Pacers“: Carisas LeVertas 33, Domantas Sabonis 32 (19 atk. kam., 9 rez. perd.), Aaronas Holiday, Justinas Holiday ir TJ McConnellas – po 15, Dougas McDermottas 11, Oshae Brissettas ir Edmondas Sumneris – po 10.