2023 11 16

Įspūdinga: sezono mačą sužaidęs D.Sabonis tildė „Lakers“ žvaigždyną

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir pratęsė „Sacramento Kings“ (6-4) pergalių seriją iki 4 iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Visiškai prieš tiesioginį konkurentą – „Los Angeles Lakers“ (6-6) žvaigždę Anthony Davisą – dominavęs lietuvis šventė pergalę išvykoje 125:110.

Ryškiausiai Los Andželo arenoje švietė D.Sabonio žvaigždė. Lietuvis buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje su 29 taškais (12/18 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.).

„Kings“ vidurio puolėjas pridėjo ir 16 atkovotų kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė ir 1 blokavo.

Visiškai D.Sabonis pranoko tiesioginį varžovą savo varžovą. A.Davisas per 35 min. sukrapštė vos 9 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 blokai.

Neišgelbėjo „Lakers“ net ir istorinį trigubą dublį surinkęs 38-erių LeBronas Jamesas – 28 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 sugriebtų kamuolių.

Tai buvo jau 108-asis L.Jameso karjeros trigubas dublis. Jis pakilo į penktą vietą visų laikų NBA lygos sąraše.

Jau pirmajame kėlinyje į priekį šovę „Kings“ krepšininkai dominavo net 36:17.

„Lakers“ antrajame kėlinyje buvo pabudusi (32:38), bet „Kings“ čia pat sudavė dar didesnį smūgį (102:77).

Sėkmingai D.Saboniui talkino po 28 taškus įmetę De'Aaronas Foxas (4 per. kam.) ir Kevinas Huerteris (6/11 trit., 7 rez. perd.). Be šio trejeto dviženklę taškų ribą svečių gretose dar peržengė tik Harrisonas Barnesas, pelnęs 13 (4 per. kam.).

„Lakers“ gretose be L.Jameso 28 taškus dar pelnė ir D'Angelo Russellas. Camas Reddishas pridėjo 16 taškų (5 per. kam.).