2017 02 24

Įspūdinga: „Warriors“ pelnė 50 taškų per ketvirtį ir parbloškė „Clippers“

Antroje mačo dalyje įspūdingai pabudusi „Golden State Warriors“ (48-9) ekipa savo arenoje nepaliko vilčių „Los Angeles Clippers“ (35-22) – 123:113 (31:24, 18:37, 50:26, 24:26).
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Po pirmosios dalies Austino Riverso vedama „Clippers“ turėjo dviženklį pranašumą (61:49), kai pataikė dvigubai daugiau tritaškių (8/19) nei jų varžovai (4/9). Svečių ekipoje vis dar negalėjo žaisti traumuotas Chrisas Paulas.

D.Greeno techninė pražanga

Vis dėlto „Warriors“ tai kaip reikiant supykdė, puolimas užsikūrė ir šeimininkai galingai nurūko pirmyn. Per pirmuosius du ketvirčius 49 taškus surinkę „Warriors“ krepšininkai vien per trečią ketvirtį įmetė 50-imt, pasiekdami sezono rekordą (99:87).

Tai buvo pirmasis 50-ies taškų ketvirtis NBA po trejų metų pertraukos.

Po pertraukos tritaškiai į svečių krepšį pasipylė kaip iš gausybės rago. „Warriors“ atakos sekė viena kitą, vien per trečią ketvirtį komanda pataikė 9 tritaškius, o Stephenas Curry po trijų kėlinukų jau turėjo 35 taškus.

S.Curry įspūdingai baigė trečią ketvirtį

Praėjo tik trys minutės ketvirtajame kėlinuke, kai „Warriors“ pranašumas peržengė 20-ies taškų ribą (111:90). To pakako, kad „Clippers“ būtų palaužti, o šeimininkų gretose lyderiai galėtų atsipūsti ir nebežaisti.

Tai buvo ketvirtasis komandų susitikimas šį sezoną ir ketvirtoji „Warriors“ pergalė. Visos pergalės pasiektos dviženkliu pranašumu, o sausio pabaigoje „Clippers“ šioje arenoje buvo pažeminti net 144:98.

„Warriors“: S.Curry 35 (6/10 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), K.Durantas 25 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Thompsonas 18, Sh.Livingstonas ir A.Iguodala po 8.

„Clippers“: J.Crawfordas ir A.Riversas (4/9 trit.) po 19, D.Jordanas 17 (11 atk. kam.), R.Feltonas 13, B.Griffinas (8 rez. perd.) ir J.J.Redickas po 12.