2019 12 14

Įspūdingas „Clippers“ dueto pasirodymas: kartu pelnė net 88 taškus

Vienais NBA favoritų laikomi „Los Angeles Clippers“ (20-7) krepšininkai pademonstravo savo potencialą. Paulas George'as ir Kawhi Leonardas kartu pelnė net 88 taškus, o Kalifornijos komanda išvykoje 124:117 (33:29, 32:29, 37:23, 22:36) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (10-15).
Paulas George'as ir Kawhi Leonardas
Paulas George'as ir Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

„Clippers“ lyderiai šiame susitikime rungtyniavo tiesiog neįtikėtinai ir abu pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordus.

P.George'as per 39 minutes pelnė 46 taškus (11/16 dvit., 6/15 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Savo ruožtu K.Leonardas per 37 minutes pridėjo 42 taškus (7/21 dvit., 3/3 trit., 19/19 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Komandos draugai tapo pirmuoju „Clippers“ duetu komandos istorijoje, tose pačiose rungtynėse pelniusiu po 40 ir daugiau taškų.

Šaukštas deguto „Clippers“ lyderių medaus statinėje buvo tik jų klaidos – P.George'as suklydo 6, o K.Leonardas – net 8 kartus.

Nenusileisti varžovams bandė ir „Wolves“ lyderių tandemas – Karlas-Anthony Townsas pelnė 39, o Andrew Wigginsas – 34 taškus.

Nors galutinis rungtynių rezultatas to ir nedemonstruoja, Los Andželo klubo pergalė šiame susitikime buvo ganėtinai lengva.

Trečiajame ketvirtyje „Clippers“ triuškino varžovus 100:73, o šeimininkai intrigą atkūrė tik ketvirtajame kėlinyje, kai po atkarpos 33:11 skirtumas sumenko iki 5 taškų – 106:111.

Visgi tuomet „Clippers“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir išsaugoję 6-8 taškų pranašumą iškovojo pergalę.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 39 (5/10 trit., 10/13 baud., 12 atk. kam.), Andrew Wigginsas 34 (10/13 dvit., 8/8 baud.), Jeffas Teague'as 22 (10/11 baud.).

„Clippers“: Paulas George'as 46 (11/16 dvit., 6/15 trit., 7 rez. perd.), Kawhi Leonardas 42 (19/19 baud., 11 atk. kam., 8 kld.), Montrezlas Harrellas 18.