2019 01 16

Įspūdingos pergalės fone D.Sabonis atsilaikė prieš pirmąjį NBA šaukimą

Domantas Sabonis išbandė jėgas prieš pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ komanda smaginosi su „Phoenix Suns“ klubu. „Pacers“ buvo netoli rekordinio skirtumo ir nušlavė varžovus 131:97 (38:19, 24:32, 34:22, 35:24).
Domantas Sabonis ir DeAndre Aytonas
Domantas Sabonis ir DeAndre Aytonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Saboniui teko susiremti su pirmuoju 2018-ųjų NBA naujokų biržos šaukimu Deandre Aytonu. Tačiau lietuvis nepabūgo priešininko.

22-ejų aukštaūgis leido per 216 cm ūgio krepšininką metimus iš vidutinio nuotolio, sykį smagiai blokavo iš Bahamų kilusio varžovo metimą sugavus kamuolį ore.

Per 20 minučių D.Sabonis įmetė 14 taškų (5/9 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

Palyginimui, jo priešininkas D.Aytonas per 29 minutes pasižymėjo 14 taškų (7/16 dvit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Po ketverių rungtynių pertraukos D.Sabonis užleido vietą starto penkete į jį sugrįžusiam pagrindiniam „Pacers“ vidurio puolėjui Mylesui Turneriui. Amerikietis surinko 18 taškų.

„Pacers“ dominavo ant parketo jau nuo pirmojo kėlinio. 10-ies pirmųjų kroato Bojano Bogdanovičiaus taškų pastūmėti Indianos krepšininkai po 12 minučių nurūko į priekį 38:19.

Svečiai dar bandė priešintis ir per ilgąją pertrauką komandas skyrė 11 taškų (62:51), bet antroje mačo dalyje „Pacers“ triuškino „Suns“ ir buvo netoli rekordinės pergalės.

Smarkiau Indianos klubas šį sezoną nuskriaudė tik „Detroit Pistons“, kuriuos sutraiškė 37 taškais.

Septyni žaidėjai „Pacers“ klubui surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai rungtyniavo po 20 įmetę Tyreke'as Evansas bei Bojanas Bogdanovičius, 18 pridėjo Mylesas Turneris, 15 – Darrenas Collisonas.

TJ Warrenas pralaimėjusiems pelnė 18, Kelly Oubre – 16 taškų. Vidutiniškai 24,5 taško renkantis „Suns“ puolimo lyderis Devinas Bookeris Indianoje buvo pristabdytas iki 8 taškelių.

Su 29 pergalėmis ir 14 pralaimėjimų „Pacers“ Rytų konferencijoje žengia trečioje vietoje.

Su 11 pergalių ir 34 pralaimėjimais „Suns“ yra prasčiausia komanda Vakaruose.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?