2016 01 19

Išsišokimas: trenerio ant suolo pasodintas Jonas Valančiūnas reiškė nepasitenkinimą

Po krepšiais karaliavęs Jonas Valančiūnas padėjo „Toronto Raptors“ namuose palaužti „Brooklyn Nets“, tačiau rezultatyvumu neišsiskyrė. Lietuvis į save dėmesį atkreipė ir pademonstravęs nepasitenkinimą trenerio sprendimu.
Jonas Valančiūnas ir Brookas Lopezas
Jonas Valančiūnas ir Brookas Lopezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Toronto Raptors“  (26-15) – „Brooklyn Nets“  (11-31) 112:100 (19:29, 33:20, 29:35, 31:16)

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi aštuonis kartus, vienuolika kartų rezultatas buvo lygus. Visgi ketvirtajame kėlinyje su K.Lowry pagalba kanadiečiai palaužė Bruklino ekipą.

Sausio 6-ąją būtent prieš „Nets“ J.Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. „Raptors“ laimėjo 91:74, o lietuvis pelnė 22 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Šįkart lietuvis pralaimėjo mikrodvikovą prieš Brooką Lopezą. Uteniškis per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/11 dvitašk.), atkovojo 12 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, padarė klaidą ir prasižengė tris kartus.

Tuo tarpu Bruklino ekipai Brookas Lopezas pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Tiesa, jis žaidė dešimčia minučių ilgiau.

Trečiajame kėlinyje, Bruklino ekipai pirmaujant šešiais taškais, treneris Dwane'as Casey sodino J.Valančiūną ant suolo. Šis ryškiai parodė savo nepasitenkinimą, klausdamas trenerio, kodėl jis turi palikti aikštę.

Toronto klubo lyderis buvo 31 tašką pelnęs Kyle'as Lowry. Krepšininkas 13 iš jų ir tris tritaškius pelnė ketvirtajame kėlinyje. Jis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus. DeMaras DeRozanas pridėjo 30 taškų.

Tai buvo penkta iš eilės „Raptors“ pergalė – klubas pakartojo ilgiausią pergalių seriją šiame sezone.

„Nets“ tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės.

„Raptors“: K.Lowry 31, D.DeRozanas 30, P.Pattersonas ir T.Rossas po 12.

„Nets“: B.Lopezas 29, J.Johnsonas 22, D.Sloanas 13, T.Youngas 11.