2021 01 18

Istorinis Lukos Dončičiaus vakaras: aplenkė patį Michaelą Jordaną

Luka Dončičius įsirašė savo pavardę į NBA istorijos vadovėlius, tačiau „Dallas Mavericks“ 101:117 krito prieš „Chicago Bulls“ ekipą.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius surinko jau 29-ąjį savo trigubą dublį ir aplenkė Michaelą Jordaną.

Slovėnas pelnė 36 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir išdalino 15 rezultatyvių perdavimų, dabar trigubų dublių rekordininkų sąraše L.Dončičius užima 15-ąją vietą, kurią dalinasi su Grantu Hillu.

Dar iki pertraukos Luka buvo suvertęs 30 taškų, bet grįžęs iš rūbinės jau nebuvo aštriausias peilis stalčiuje.

„Mavs“ rotacijoje dėl COVID-19 problemų trūko penkių žaidėjų.

Lauri Markkanenas nugalėtojams pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Garrettas Temple'as pridėjo 21 tašką.

Beje, suomis buvo praleidęs septynerias rungtynes dėl COVID-19 protokolų ir tai buvo jo antrasis mačas po sugrįžimo.

„Vis dar sunkiai jaučiu metimą ir bandau atsistoti ant kojų. Kalbant apie savijautą, jaučiuosi neblogai. Tik trečiajame kėlinyje buvo toks momentas, kai jaučiausi išsikvėpęs, tačiau tai truko kokias 20 sekundžių. Po to vėl viskas buvo gerai“, – sakė L.Markkanenas.

„Mavericks“: L.Dončičius 36 (16 atk. kam., 15 rez. perd.), K.Porzingis 20, W.Cauley-Steinas ir J.Johnsonas po 10.

„Bulls“: L.Markkanenas 29 (10 atk. kam.), G.Temple'as 21, T.Youngas 15, O.Porteris 14, W.Carteris 12.