2022 01 21

J.Valančiūnas atitempė „Pelicans“ į pergalę legendinėje NBA arenoje

Jonas Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, o jo vedama „New Orleans Pelicans“ (17-28) iškovojo pergalę svečiuose, 102:91 (27:17, 19:25, 35:15, 21:34) palaužusi „New York Knicks“ (22-24).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis ant parketo praleido 33 minutes ir pelnė 18 taškų (7/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, varžovams išrašė 2 blokus ir kartą perėmė kamuolį.

Tai buvo 31-asis J.Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį aukštaūgis NBA nusileidžia tik trims krepšininkams: Domantui Saboniui (32), Nikola Jokičiui (33) ir Rudy Gobertui (33).

J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias svečių komandos gretose.

Willie Greeno auklėtiniai lemiamą pranašumą įgijo po pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ spurtavo 35:15 ir lemtingai nutolo (81:57).

Paskutinėje mačo atkarpoje „Knicks“ dar bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau komandas skirianti praraja buvo per didelė.

Niujorko komandoje su 17 taškų ir 15 kamuolių išsiskyrė Mitchellas Robinsonas. Tiek pat taškų įmetė ir RJ Barrettas.

Dviejų pralaimėjimų atkarpą nutraukusi „Pelicans“ Vakaruose žengia trylikta, o „Knicks“ Rytų konferencijoje užima 11 poziciją.

„Knicks“: RJ Barrettas ir Mitchellas Robinsonas (15 atk. kam.) – po 17, Immanuelis Quickley 14, Quentinas Grimesas ir Alecas Burksas – po 13.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 18 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 17, Devonte Grahamas ir Brandonas Ingramas – po 15, Jose Alvarado 13, Herbertas Jonesas 11.