2021 02 18

J.Valančiūnas dvigubu dubliu ant savo pečių ištempė „Grizzlies“

Jonas Valančiūnas vėl buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių, o jo vedamas „Memphis Grizzlies“ (12-12) 122:113 (30:31, 27:25, 29:29, 36:28) namuose pranoko „Oklahoma City Thunder“ (11-17).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 22 taškus (9/12 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Rezultatyviau už JV nežaidė nė vienas rungtynių žaidėjas, o dar vienu mačo didvyriu tapo ketvirtą karjeros trigubą dublį surinkęs Ja Morantas – 15 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė ketvirtajame kėlinyje, kai truktelėjo atkarpa 10:0 ir susikrovė 15 taškų persvarą – 105:90.

Po šio smūgio Oklahomos komanda pakilti jau nesugebėjo.

„Grizzlies“ laimėjo trečią mačą per penkerias pastarąsias rungtynes ir Vakarų konferencijoje užima devintąją vietą.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas (12 atk. kam.) ir Graysonas Allenas po 22, Kyle‘as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 17, Ja Morantas 15 (12 rez. perd., 11 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 12.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 22, Mike‘as Muscala 21, Dariusas Bazley 18, Theo Maledonas 14, Luguentzas Dortas 11, Isaiah Roby 10.