2023 10 15

J.Valančiūnas ir „Pelicans“ lieka be pergalių NBA ikisezoninėse rungtynėse

Sezonui besiruošianti „New Orleans Pelicans“ ekipa su lietuviu Jonu Valančiūnu kol kas lieka be pergalės džiaugsmo.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Willie Greeno auklėtiniai patyrė jau trečią pralaimėjimą – išvykoje 105:110 (21:28, 15:26, 35:28, 34:28) turėjo pripažinti „Atlanta Hawks“ klubo pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs ir 22 minutes žaidęs J.Valančiūnas įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baudų) ir sugriebė 5 kamuolius.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos taip pat perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 varžovų metimą, bet dukart suklydo ir keturis sykius prasižengė. Viena iš pražangų buvo užfiksuota puolime, kelią pastojus ryškiausiai varžovų žvaigždei Trae Youngui, kuris už lietuvį žemesnis net 26 cm.

Netikėtu „Pelicans“ lyderiu šiose rungtynėse buvo Jordanas Hawkinsas. 14-asis NBA naujokų biržos šaukimas pasižymėjo 17 taškų (0/3 dvit., 5/11 trit., 2/3 baudų) per 23 minutes.

Zionas Williamsonas pridėjo 16 taškų (5/11 dvit., 6/8 baudų) ir 5 rezultatyvius perdavimus. E.J.Liddellas įmetė 10, o Dysonas Danielsas, Kira Lewisas ir Dereonas Seabronas – po 9 taškus.

„Hawks“ į pergalę vedė Onyeka Okongwu – 18 taškų (7/7 dvit., 1/3 trit., 1/1 baudų) ir 6 atkovoti kamuoliai.

Ekipos lyderis Trae Youngas įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų) ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus. Dejounte Murray ir Jalenas Johnsonas pridėjo po 12 taškų.

Kitas ikisezonines rungtynes „Pelicans“ žais su „Orlando Magic“ krepšininkais, o reguliarųjį NBA sezoną pradės spalio 26 dieną.