2022 11 08 /07:39

J.Valančiūnas nesulaikė žvėrišką pasirodymą surengusio oponento

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (5-5) buvo priverstas patirti penktąją sezono nesėkmę. Jono klubą 129:122 (32:30, 26:25, 42:36, 29:31) namuose įveikė „Indiana Pacers“ ekipa (5-5).
Mylesas Turneris ir Jonas Valančiūnas
Mylesas Turneris ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Tiesa, Jono +/ – rodiklis buvo blogiausias svečių ekipoje – jam būnant aikštėje varžovai įmetė 13 taškų daugiau.

To priežastis – įspūdingai žaidęs lietuvio oponentas Mylesas Turneris.

„Pacers“ vidurio puolėjas per 36 minutes pelnė 37 taškus (7/11 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 11/11 baudų), atkovojo 12 kamuolių bei blokavo 3 metimus.

Net 22 tritaškius pataikę šeimininkai iniciatyvą perėmė iš karto po pertraukos ir ketvirtajame kėlinyje intrigos nebuvo daug.

Indianapolio komanda pastaruoju metu fiksuoja solidžią atkarpą ir laimėjo ketvirtą mačą per penkerias rungtynes.

„Pelikanams“ tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

„Pacers“: Mylesas Turneris 37, Tyrese'as Haliburtonas ir Buddy Hieldas – po 20, Andrew Nembhardas ir Jalenas Smithas (11 atk. kam.) – po 15, TJ McConnellas 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 29, Zionas Williamsonas 26, Herbertas Jonesas 16, Jonas Valančiūnas 14, Devonte Grahamas ir Trey Murphy – po 11.