2018 04 15

J.Valančiūno atkrintamųjų startas: emocijos, saldi pergalė ir atsarginių suolas

„Toronto Raptors“ su Jonu Valančiūnu po 10 iš eilės nesėkmingų bandymų pagaliau pergale pradėjo NBA atkrintamąsias. Namuose Toronto klubas 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) įveikė „Washington Wizards“.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas buvo emocingas. Lietuvis atkreipė transliacijos režisierių dėmesį, o šie „centro“ emocijas ir komandos draugų užvedinėjimus ant atsarginių suolo sudėjo į vieną trumpą filmuką.

Antrojo kėlinio viduryje, kuomet rezultatas buvo lygus, JV karštai piktinosi teisėjo sprendimu skirti pražangą.

Iš viso JV aikštėje praleido 23 minutes ir per jas pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

J.Valančiūnas ant suolo sėdo trečiojo kėlinio viduryje ir į aikštę daugiau nebežengė. Panašu, kad „Raptors“ trenerio planuose svarbiu momentu lietuvio nebuvo.

Tai buvo pirma „Raptors“ pergalė atkrintamųjų atidarymo rungtynėse per beveik 17 metų.

„Bet dabar viskas baigta. Jaudinkimės dėl antrųjų rungtynių“, – ragino DeMaras DeRozanas, pelnęs 17 taškų.

Toronto ekipos treneris Dwane'as Casey tikino, kad Rytų konferencijos nugalėtojai yra susikoncentravę pasiekti daugiau nei tik pergalę pirmose rungtynėse.

„Nesame patenkinti. Mes čia atvykome ilgai kelionei“, – pasitikėjimo neslėpė strategas.

Kitas rungtynes Toronte komandos žais antradienio vakarą.

„Raptors“: S.Ibaka 23 (12 atk. kam.), D.Wrightas 18, D.DeRozanas 17 (6 rez. perd., 6/17 met.), C.J.Milesas ir O.Anunoby po 12.

„Wizards“: J.Wallas 23 (15 rez. perd.), M.Morrisas 22 (11 atk. kam.), B.Bealas 19, M.Scottas 14.