2020 02 27

J.Valančiūno dublio buvo maža: „Rockets“ nušlavė „Grizzlies“ ekipą

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ (28-30) net 112:140 (17:35, 30:38, 41:38, 24:29) išvykoje krito prieš „Houston Rockets“ (38-20).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV per 23 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo jau 27-asis J.Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną.

Beje, prieš rungtynes lietuvio dėmesį nuo krepšinio reikalų nukreipė legendinis „Rockets“ žaidėjas Calvinas Murphy.

Nugalėtojams net 33 taškus surinko Russellas Westbrookas, kuris dar atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 8 perdavimus.

Jamesas Hardenas pelnė 30 taškų, pataikydamas 7 tritaškius iš 12.

Beje, „Rockets“ sumetė net 23 tolimus metimus iš 50-ties, o tai – puikus 46 proc. taiklumas.

Tai buvo jau penktoji iš eilės „raketų“ pergalė, „Grizzlies“ – ketvirtasis pralaimėjimas.

Jau per pertrauką aikštės šeimininkai pirmavo 73:47, o J.Hardeno ir R.Westbrooko duetas buvo pelnęs 46 taškus.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas pasiekė nepadorią 35 taškų ribą po to, kai „Rockets“ spurtavo 9:0, bet tuomet „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 13:0 ir apkarpė deficitą.

„Rockets“: R.Westbrookas 33 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), J.Hardenas 30 (7/12 trit.), A.Riversas 23, P.J.Tuckeris, J.Greenas ir B.McLemore'as po 11.

„Grizzlies“: D.Brooksas 22, J.Valančiūnas 16 (10 atk. kam.), J.Morantas 12 (9 rez. perd.).