J.Valančiūno minutės ir toliau dramatiškai traukiasi: „Pelicans“ pergalių serija nutrūko namuose

Jonas Valančiūnas ir vėl didesnę rungtynių dalį praleido ant atsarginių suolo, o jo „New Orleans Pelicans“ (39-26) buvo priversta išklysti iš pergalingos atkarpos ir 95:116 namuose neturėjo jokių šansų prieš „Cleveland Cavaliers“ (42-24).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis mačą pradėjo starto penkete, bet aikštėje praleido tik 15 minučių ir pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jonas taip pat kartą prasižengė ir prarado vieną kamuolį.

Galima pastebėti, kad pastaruoju metu JV minutės aikštėje yra stipriai susitraukę ir lietuvis jau tris dvikovas iš eilės aikštėje nepraleidžia ilgiau nei 20 minučių.

Luizianos ekipą šį kartą stipriai žeidė klaikus pataikymas iš toli. Šeimininkai realizavo vos 4 tritaškius iš 22 (18,2 proc.), kai „Cavs“ iš trijų taškų zonos pyškino be pasigailėjimo – 20 pataikymų iš 45 metimų (44,4 proc.).

Nugalėtojus į priekį vedė 27 taškus pelnęs Dariusas Garlandas. „Cavs“ jau turėjo po traumos sugrįžusį Donovaną Mitchellą, kuris aikštę paliko su 14 taškų

Šeimininkams Zionas Williamsonas per 34 minutes pelnė 33 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Prieš šį mačą „Pelicans“ buvo laimėję keturis NBA mačus iš eilės ir Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą.

„Cavs“ nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir Rytuose žengia trečia.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33, Brandonas Ingramas 20, Trey Murphy 11, CJ McCollumas 8.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27, Jarrettas Allenas 17, Georgesas Niangas 16, Samas Merrillas 15, Donovanas Mitchellas ir Damianas Jonesas – po 14.