Publikuota: 2018 balandžio 24d. 09:41

„Jazz“ nustūmė „Thunder“ ekipą ant bedugnės krašto

„Utah Jazz“ – „Oklahoma City Thunder“
„Scanpix“ nuotr. / „Utah Jazz“ – „Oklahoma City Thunder“

„Utah Jazz“ ekipa 113:96 (24:30, 34:22, 32:21, 23:23) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ ir nustūmė varžovus ant bedugnės krašto.

Po šios pergalės „Jazz“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.

Donovanas Mitchellas pelnė 33 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Joe Inglesas pridėjo 20 taškų.

Iš žaidimo „Thunder“ pataikė tik 39 proc. metimų ir pralaimėjo trečias serijos rungtynes iš eilės.

„Manau, kad žaidėme į nuokalnę“, – konstatavo pralaimėjusiųjų treneris Billy Donovanas.

„Visus metus stengėmės kartu susikurti laisvus metimus. Ne visada juos pataikysi, tačiau labai svarbu gauti tokias progas. Antroje rungtynių pusėje pataikėme labai svarbių metimų“, – konstatavo „Jazz“ strategas Quinas Snyderis.

Trečiajame kėlinyje Jutos ekipos persvara jau siekė ir 21 tašką.

Daug kietos kovos ir karštų emocijų pakėlė rungtynes į kitą lygį. Abi komandos dar iki pertraukos užsidirbo po dvi technines pražangas. Jae Crowderis buvo išvarytas į rūbinę, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos liko pusšeštos minutės.

„Jazz“: D.Mitchellas 33 (7 atk. kam.), J.Inglesas 20, R.Gobert 16 (10 atk. kam.), D.Favorsas ir R.Rubio (10 rez. perd.) po 13.

„Thunder“: P.George'as 32, R.Westbrookas 23 (13 atk. kam.), C.Anthony 11, A.Abrinesas 10.

15min tema Aktualu

Kol Lietuva tyli, Vakarai skambina pavojaus varpais dėl Rusijos grėsmės užimti Interpolą

Gyvenimas

15min startuoja iniciatyva „Šiemet buvau geras“: ieškome geradarių, kurie padeda kitiems

Aktualu

R.Masiulis: kokio laiko nori Lietuvos gyventojai, paaiškės jau šiemet

15min studijoje – Ilona Balsytė: apie „Muzikos galią“, teatro žaidimus ir „Keistuolius“