2018 05 03

„Jazz“ Teksase išlygino serijos rezultatą ir grąžino intrigą

„Utah Jazz“ krepšininkai sugebėjo grąžinti intrigą. Jutos ekipa laimėjo antrąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes svečiuose prieš „Houston Rockets“ 116:108 (36:28, 28:27, 22:30, 30:23) ir įgijo namų aikštės pranašumą.
Jamesas Hardenas ir Joe Inglesas
Jamesas Hardenas ir Joe Inglesas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas dabar yra lygus, bet kiti du mačai bus žaidžiami Solt Leik Sityje.

„Jazz“ koziriu šiame mače tapo Joe Inglesas, įsmeigęs net 7 tritaškius ir sužaidęs geriausias (27 taškai) atkrintamųjų rungtynes savo karjeroje.

Svečiai rungtynių tempą pradėjo diktuoti jau pirmoje pusėje, kai buvo įgiję net 19 taškų pranašumą.

Visgi po pertraukos „Rockets“ pabudo ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo deficitą aptirpdyti iki 2 taškų.

Tačiau tuomet „Jazz“ sudavė triuškinantį smūgį atgal, laimėjo atkarpą 16:2 ir Teksaso ekipa neatsigavo.

Laimėti išvykoje „Jazz“ nesutrukdė ir tai, kad komanda priversta žaisti be traumuoto Ricky Rubio.

Ispanas veikiausiai nepadės ekipai ir namuose.

Viena geriausiai besiginančių lygos komandų šiame mače neutralizavo pagrindinį „Rockets“ ginklą – tritaškius metimus. Jų šeimininkai pataikė tik 10 iš 37 ir buvo ypač pažeidžiami.

Tuo tarpu „Jazz“ nuo tritaškio pataikė net 15 sykių ir laimėjo nepaisant to, kad klydo kur kas dažniau už savo priešininkus (17-7).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Chrisas Paulas 23, Clintas Capela 21 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15.

„Jazz“: Joe Inglesas 27, Alecas Burksas ir Donovanas Mitchellas (11 rez. perd.) po 17, Jae Crowderis (10 atk. kam.) ir Rudy Gobertas (14 atk. kam.) po 15, Derrickas Favorsas 10.