TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Jono Valančiūno pastangų nepakako: „Pelicans“ pergalių serija nutrūko namuose

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną solidų mačą NBA lygoje, bet jo vedamas „New Orleans Pelicans“ (21-15) namuose 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19) nusileido „Los Angeles Clippers“ (22-12) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis aikštėje praleido 23 minutes ir pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Pelicans“ kortas sumaišė Ziono Williamsono nedidelė trauma. Komandos lyderis susižeidė trečiajame kėlinyje ir daugiau nežaidė.

Los Andželo komanda spurtą atliko prieš pat pertrauką, kai šovė į priekį atkarpa 24:7 ir po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje svečiai nulaužė rungtynes, tad dvikovos pabaigoje abiejų komandų treneriai daugiausiai rėmėsi atsarginiais.

Abi komandos pastaruoju metu demonstravo solidžią formą. „Pelicans“ pralaimėjo pirmą sykį po 4 pergalių iš eilės ir Vakaruose žengia šeštoje vietoje.

„Clippers“ laimėjo 5-ą sykį iš eilės, kartu su „Indiana Pacers“ yra karščiausia šiuo metu NBA komanda ir Vakarų konferencijoje užima ketvirtą vietą.

„Pelicans“: J.Valančiūnas (11 atk. kam.) ir J.Hawkinsas (7 min.) – po 13, B.Ingramas, Z. Williamsonas ir CJ McCollumas – po 12.

„Clippers“: P.George`as 24, K.Leonardas 19, I.Zubacas 15, N.Powellas 13.