„Toronto Raptors“ krepšininkai turėjo pakilia nuotaika pasitikti NBA Visų žvaigždžių savaitgalį, bet jų pasirodymas Minesotoje gerokai supykdė trenerį Dwane'ą Casey. Jis nekaltino lietuvio už nesulaikytą NBA naujoką Karlą-Anthony Townsą, bet pyko dėl užriestų nosių. Bet J.Valančiūną išjudino „Raptors“ kritikai.
Karlas Anthony-Townsas ir Jonas Valančiūnas
Karlas-Anthony Townsas ir Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
NBA | „Minnesota Timberwolves“ – „Toronto Raptors“ 117:112 | Valančiūnas 12+7

„Viskas prasidėjo trečiajame kėlinyje. Mes išsibalansavome. Geras pavyzdys visiems, kad jei neini į aikštę daryti savo darbo, mus gali įveikti bet kuri NBA komanda. Nežinau, ar tai žingsnis atgal mūsų žaidime. Bet nesame tokie geri, kaip apie save galvojame“, – po pralaimėjimo „Minnesota Timberwolves“ krepšininkams 112:117 piktinosi D.Casey.

Antrajame kėlinyje „Raptors“ pirmavo 18 taškų skirtumu, bet per kėlinį iššvaistė visą pranašumą.

„Kartais su didele persvara žaisti net sunkiau. NBA komandos save gerbia ir žaidžia iki pabaigos. Ir tie jauni vyrukai tai padarė“, – kalbėjo „Raptors“ žvaigždė DeMarras DeRozanas.

Daugiausia problemų „Raptors“ gynybai sukėlė net 35 taškus surinkęs 20-metis „vilkų“ vidurio puolėjas Karlas-Anthony Townsas ir 13 iš 26 taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs bendraamžis Andrew Wigginsas.

„Daugiau negalima taip žaisti. Galbūt tai mums bus pamoka, kad žaidžiame dėl daugiau nei pergalės reguliariajame sezone“, – pridūrė D.DeRozanas.

Kitaip nei „Raptors“ treneris ar komandos draugai, J.Valančiūną užkabino „Raptors Republic“. Kritikai negailėjo lietuviui pastabų ir žaidimą įvertino „C+“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Karlas-Anthony Townsas ir Jonas Valančiūnas

„Gavo dvi greitas pražangas, dėl kurių jau trečią minutę turėjo sėsti ant suolo. Svyravo tarp agresyvaus ir neryžtingo Jono Valančiūno. Townsas sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą pabrėždamas, kiek daug problemų JV turi prieš judrius varžovų „centrus“.

Rungtynių metu kankinosi dėl sužeisto dešiniojo piršto. Vaizdelis, kai jis nuolatos skausmo perkreiptu veidu griebdavosi už dešinio nykščio gniaužė kvapą ir gąsdino, kad jis galėjo patirti dar vieną rankos traumą“, – rašė „Raptors Republic“.“​

Vienintelės dvi rimtos traumos, kurias per savo karjerą NBA patyrė J.Valančiūnas, yra lūžę pirštai – kairės ir dešinės rankos bevardžiai.

Neseniai lietuvis buvo pasitempęs nykštį ir dėl skausmų treneriai ribojo „centro“ žaidimo laiką.

Tiesa, po rungtynių Minesotoje pranešimų apie J.Valančiūno traumą nebūta.

Blogiausiu atveju, krepšininkas turės laiko sustiprinti pirštą bent savaitę – dėl NBA Visų žvaigždžių savaitgalio artimiausias rungtynes „Raptors“ žais tik vasario 19-ąją Čikagoje.

Pertrauką „Raptors“ pasitinka su 35 pergalėmis, 17 pralaimėjimų ir antrąja vieta Rytų konferencijoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams