Publikuota: 2016 kovo 24d. 06:40

Jono Valančiūno sugrįžimas į aikštę pažymėtas pralaimėjimu

Jonas Valančiūnas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jonas Valančiūnas

Jonas Valančiūnas sugrįžo į aikštę po ketverių dėl rankos traumos praleistų rungtynių, bet „Toronto Raptors“ komandai tai pergalės neatnešė. Vieni NBA Rytų konferencijos lyderių turėjo pripažinti „Boston Celtics“ pranašumą 79:91 (25:25, 21:21, 16:23, 17:22). Lietuvis žaidė su rankos įtvaru, bet vidurio puolėjas bent jau vėl pajuto žaidimo skonį. „Man jau įgriso nežaisti“, – pripažino pastaruoju metu tausotas J.Valančiūnas.

NBA | „Boston Celtics“(42-30) – „Toronto Raptors“(48-22) 91:79 | Valančiūnas 10+7

Dar iki pertraukos J.Valančiūnas pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Tai padėjo „Raptors“ Bostone kautis taškas į tašką.

„Mūsų problema ta, kad leidžiame Valančiūnui žaisti taip, kaip jis mėgsta“, – per rungtynių pertrauką sakė „Celtics“ asistentas.

Vis dėlto po pertraukos „centras“ nebebuvo toks pastebimas, o „Celtics“ kaip tik ir atitrūko, susikraudami pergalingą dviženklį pranašumą.

Į starto penketą sugrįžęs J.Valančiūnas rungtyniavo 21 minutę, pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

„Raptors“ vertėsi be pagrindinio žaidimo organizatoriaus Kyle'o Lowry. Treneris Dwane'as Casey nusprendė jį patausoti dėl įžaidėjo alkūnės skausmų.

„Jie mus prilupo. Akcentavau, kad jei nežaisime su didžiule energija, bus problemų. O mes jų turėjome rinkdami taškus“, – sakė D.Casey.

Pasiekdami 49-ąją pergalę „Raptors“ pakartotų klubo reguliariajame sezone iškovotų pergalių rekordą. 49-is kartus Toronto krepšininkai buvo laimėję ir praėjusį sezoną. Rekordas turėtų būti pagerintas, nes iki reguliariojo sezono finišo liko dar 12 rungtynių.

Tiesa, nepaisant pralaimėjimo „Raptors“ užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Ten žais jau trečiąjį sezoną iš eilės.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Terrence'as Rossas 13, Jonas Valančiūnas 10.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 23, Evanas Turneris 17 (7 rez. perd.), Avery Bradley 16, Amiras Johnsonas 11 (14 atk. kam.).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pasaulis kišenėje

Bičių magija: kam šviežio medaus, o kam – prigulti ant dūzgiančių avilių

Tiesiogiai Sportas

Vokietija – Švedija: į nokdauną pasiųsti čempionai bando atsitiesti

Verslas

Vyno ir automobilių uostas Prancūzijoje: kaip prancūzai gaudė varles ir už 8 mln. supylė salą paukščiams

24sek

„Raptors“ pasiūlymą atmetęs Š.Jasikevičius apsisprendė: lieka „Žalgiryje“

Dviguba šventė V.Pranckiečio šeimoje: Tytuvėnuose – dukros vestuvės ir anūko Jono krikštynos

Gyvenimas

Santaros klinikų šviesuolio titulą gavusio vaikino rankose – žmonių likimai

Gyvenimas

Kas yra maca ir ar ji tikrai pagerina lytinį potraukį?

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Kultūra

Kauno modernizmas: ateičiai ar praeičiai?

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Panama. Salos, kuriose vyrai trokšta būti moterimis

Sportas

Meksika toliau žingsniuoja pergalingai – įveikta ir Pietų Korėja

Aktualu

Sosnovskio barščiai toliau veši Vilniuje – žydi prie parduotuvės ir daugiabučio

Škotijos pilyje susituokė „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Aktualu

Lazdijuose gausios ugniagesių pajėgos kovojo su ugnimi parduotuvėje „Aibė“

Maistas

Lietuvio širdžiai artima bulvių, krapų ir agurkų mišrainė

Gyvenimas

Kūdikiai gimdoje verkia – ir dar 18 įspūdingų faktų, kuriuos sužinojau, tapęs tėčiu

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Užmušti vakarienę

Verslas

Rusija ir kiti nepriklausomi naftos gamintojai palaikė OPEC planus padidinti gavybą

Kim Kardashian nugalėjo savo baimę: po 2 metų nuo ginkluoto apiplėšimo grįžo į Paryžių