2021 02 14

K.Duranto sugrįžimo į Oklendą rungtynėse – įtikinama „Nets“ pergalė

Kevinas Durantas sugrįžo į „Chase Center“ areną, kurioje tris sezonus vilkėdamas „Golden State Warriors“ (14-13) marškinėlius iškovojo du NBA čempionų titulus ir laimėjo du NBA finalų MVP, bei svariai prisidėjo prie „Brooklyn Nets“ (16-12) pergalės rezultatu 134:117 (37:28, 29:23, 42:31, 26:35).
Kevinas Durantas ir Stephenas Curry
Kevinas Durantas ir Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

„Warriors“, pajutę Bruklino žvaigždyno galybę ir pirmajame reguliaraus sezono mūšyje, kuomet pralaimėjo 99:125, šįsyk priešinosi tik kiek daugiau nei kėlinį.

Antrajame kėlinyje „Nets“ pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą, kuris su kiekviena minute vis augo, o trečiajame ketvirtyje pasiekė naujas rekordines aukštumas – net 28 taškus (96:68).

„Nets“ jau septintą kartą šiame sezone peržengė 130 pelnytų taškų per rungtynes ribą ir pagal šį rodiklį yra nepralenkiami visoje lygoje.

K.Durantas prieš savo buvusį klubą pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Išėjome į aikštę ir sužaidėme puikias rungtynes, – kalbėjo KD. – Buvome susitelkę nuo pat rytinio pasimėtymo ir visą dieną skleidėme pozityvią energiją.“

Buvęs „karys“ vienos iš minutinių pertraukėlių pirmajame kėlinyje metu sulaukė ypatingo paminėjimo – arenos kube buvo parodytas būtent jam skirtas vaizdo įrašas.

„Vaizdo įrašas buvo tikrai smagus. Apie tuos laikus, praleistus čia, galvoju kiekvieną dieną. Praleistas laikas Oklende buvo nuostabus, daug ko išmokau ir tai nešiuosi su savimi savo visą likusį gyvenimą“, – teigė Durantas.

„Scanpix“ nuotr./Kevino Duranto sugrįžimas į Oklendą

Pranešama, kad „Warriors“ savo buvusiam krepšininkui yra paruošusi dar vieną emocingą filmuką, kurį tikisi parodyti kitame sezone, kai į areną galės sugūžėti aistruoliai.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Kyrie Irvingas, o Jamesas Hardenas surinko galingą dvigubą dublį – 19 taškų ir 16 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“ nuo sutriuškinimo neišgelbėjo ir 27 Stepheno Curry taškai.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 27, Kelly Oubre Jr. (10 atk. kam.) ir Andrew Wigginsas po 17, Ericas Paschallas 16, Kentas Bazemore'as 11.

„Brooklyn Nets“: Kyrie Irvingas 23, Kevinas Durantas 20, Jamesas Hardenas 19, Bruce'as Brownas 18, Joe Harrisas 15, Jeffas Greenas 14.