2021 01 14

K.Porzingio sezono debiute – L.Dončičiaus rekordas ir pamokos LaMelo Ballui

Kristapas Porzingis pirmą kartą šį sezoną žaidė rungtynėse, o jo atstovaujami „Dallas Mavericks“ (6-4) šią progą pažymėjo pergale. Lukos Dončičiaus vedama komanda svečiuose 104:93 (32:16, 28:27, 27:29, 17:21) patiesė „Charlotte Hornets“ (6-6).
Kristapas Porzingis
Kristapas Porzingis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąsyk nuo rugpjūčio 22-osios ant parketo išbėgęs K.Porzingis rungtyniavo 21 minutę. Per šį laiką latvis pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Aukštaūgį iš Liepojos nustelbė nuostabus L.Dončičiaus pasirodymas.

Naudingiausiu praėjusios savaitės žaidėju Vakarų konferencijoje išrinktas slovėnas pratęsė sėkmingą seriją ir per 35 minutes įmetė 34 taškus (9/16 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud.), sugriebė 13 kamuolių ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Beje, Luka blokavo net keturis varžovų metimus ir pasiekė naują NBA karjeros rekordą.

Tarp šiose rungtynėse L.Dončičiaus pamokas gavusių „Hornets“ žaidėjų buvo ir naujokas LaMelo Ballas.

Jis šįsyk liko tylus – 19-metis per 25,5 minutės pelnė tik 4 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jau ketvirtą kartą iš eilės laimėję „Mavericks“ keliasi po slogaus starto ir Vakaruose užkilo jau iki penktosios pozicijos.

„Hornets“: Terry Rozieras 18, PJ Washingtonas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas (2/9 dvit., 3/6 trit.) po 16, Devonte' Grahamas 12 (7 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (9/16 dvit., 5/9 trit., 13 atk. kam., 9 rez. perd., 4 blk.), Timas Hardaway 18 (3/10 trit.), Kristapas Porzingis 16 (4/9 trit.).