K.Porzingis galingu pasirodymu pratęsė „Celtics“ dominavimą

Kristapas Porzingis vėl vedė savo komandą į pergalę, o „Boston Celtics“ (45-12) pratęsė savo sėkmingą seriją, svečiuose 116:102 (30:26, 32:32, 35:26, 19:18) nugalėjusi „New York Knicks“ (34-23).
Kristapas Porzingis
Kristapas Porzingis / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo aštunta „Celtics“ pergalė iš eilės ir dešimta per pastarąsias 11 rungtynių.

Bostonas yra geriausia šiuo metu NBA komanda.

K.Porzingis grįžo į savo buvusio klubo teritoriją ir buvo ryškus – per 32 minutes surinko 22 taškus (4/7 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Bostono ekipoje rezultatyviausiai su 30 taškų žaidė Jaylenas Brownas.

Niujorko komandai Jalenas Brunsonas pelnė 34 taškus.

Lemiamas lūžis įvyko po pertraukos, kai trečiajame kėlinyje „Celtics“ kirto varžovams dviem „sausomis“ atkarpomis 10:0 ir 9:0.

„Celtics“ pirmauja tiek Rytų konferencijoje, tiek visoje lygoje. Tuo tarpu „Knicks“ Rytuose yra ketvirta.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 34, Joshas Hartas 16, Donte DiVincenzo 12, Milesas McBride'as 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Kristapas Porzingis 22, Jaysonas Tatumas 19, Derrickas White'as 13, Jrue Holiday 12, Alas Horfordas 10.