2018 11 13

Kai negauni perdavimo: Kevinas Durantas niršo ant Draymondo Greeno

„Golden State Warriors“ pralaimėjo „Los Angeles Clippers“, o NBA čempionų komandoje įvyko dviejų kertinių žaidėjų Kevino Duranto ir Draymondo Greeno konfliktas.
„Golden State Warriors“
„Golden State Warriors“ / „Scanpix“ nuotr.

Pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai rezultatas buvo lygus 106:106, D.Greenas atkovojo kamuolį ir pasileido į puolimą. K.Durantas buvo šalia ir ekspresyviai prašė kamuolio net pasišokinėdamas, tačiau komandos draugas nutarė reikalus tvarkyti pats.

Ir jam nepavyko. Varžovas išmušė kamuolį iš D.Greeno rankų, ataka baigėsi šnipštu ir komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame 121:116 triumfavo „Clippers“.

Po ketvirtojo kėlinio sirenos ant atsarginių suolo K.Durantas negailėjo pastabų D.Greenui, kuris skolingas neliko. Tarp žaidėjų kilo konfliktas.

Po pralaimėtų rungtynių „The Athletic“ žurnalistas Anthony Slateris pranešė, kad K.Durantas iš NBA čempionų rūbinės išskubėjo dar prieš į ją sugužant žiniasklaidos atstovams.

K.Durantas šiose rungtynėse užfiksavo trigubą dublį: pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

D.Greeno sąskaitoje – 6 taškai ir 14 atkovotų kamuolių.