2023 01 31

Keista pergalė: teisėjus plūdęs D.Sabonis manė, kad yra išvarytas iš aikštės

Domantas Sabonis pasižymėjo dubliu, tačiau nuo suolo stebėjo savo komandos draugų iš „Sacramento Kings“ (28-21) vaisingas pastangas iškovoti pergalę 118:111 (24:17, 27:36, 27:28, 25:22, 15:8) per pratęsimą prieš „Minnesota Timberwolves“ (27-26).
DomantasSabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis ant parketo praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus ir 3 kartus suklydo.

Likus žaisti 3:57 min. ketvirtajame kėlinyje, lietuvis užsidirbo techninę pražangą, o tiksint paskutinei pagrindinio laiko minutei gavo šeštąją nuobaudą. Tad lemiamas sekundes paskutiniame ketvirtyje ir pratęsimą jis buvo priverstas stebėti nuo suolo.

Kai Domantas buvo aikštėje, „Kings“ rinko 3 taškais daugiau nei oponentai.

De'Aaronas Foxas suvertė net 32 taškus „Kings“ komandoje.

Trey Lylesas pelnė 11 taškų, bet net 8 iš jų surinko pratęsimo metu. Būtent jis pakeitė pražangų prisirinkusį D.Sabonį, tačiau sugebėjo ištempti komandą į pergalę.

Pralaimėjusiems Anthony Edwardsas surinko 33 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. 30-ties taškų ribą jis peržengė penktą kartą per šešerias rungtynes.

„Kings“ komanda su 28 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu yra trečia Vakarų konferencijoje. Realu, kad Sakramento ekipa pagaliau nutrauks 16 metų atkrintamųjų badą. Tiesa, dar įdomiau, kad „Kings“ ir 10-oje vietoje esančią „Utah Jazz“ teskiria 2 pergalės.

Kitas rungtynes D.Sabonis su kompanija žais trečiadienį prieš „San Antonio Spurs“.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 33, R.Gobertas 19 (14 atk. kam.), J.Nowellas 14, J.McDanielsas 11, D.Russellas 10.

„Kings“: D.Foxas 32, M.Monkas 19, D.Sabonis 17 (13 atk. kam.), K.Murray 13 (13 atk. kam.), T.Lylesas 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas