2022 10 24

„Kings“ krito NBA čempionų tvirtovėje, o D.Sabonis ant suolo praleido visą ketvirtą kėlinį

Domantas Sabonis žaidė efektyviai, tačiau jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (0-3) ir toliau nesėkmingai ieško pirmosios pergalės šį NBA sezoną. Sakramento komanda šį kartą neatsilaikė prieš lygos čempionus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidęs „Golden State Warriors“ (2-1) šventė pergalę 130:125 (39:36, 50:35, 24:23, 17:31), o viena ryškiausių „Kings“ žvaigždžių D.Sabonis visą ketvirtą kėlinį nežaidė nė minutės.

Iš viso lietuvis per 22 minutes surinko 19 taškų (6/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 7/8 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Visgi jo +/ – rodiklis buvo prasčiausias rungtynėse tarp abiejų komandų krepšininkų (-25), tad nieko keisto, kad lemiamą mačo atkarpą vidurio puolėjas stebėjo nuo atsarginių suolo.

Reikia pasakyti, kad toks „Kings“ trenerio Mike'o Browno sprendimas pasiteisino. Išėmę iš žaidimo D.Sabonį, svečiai pradėjo mažinti milžinišką deficitą ir prieš paskutinę mačo minutę komandas jau skyrė vos keturi taškai – 122:126.

Visgi pergalės čempionai iš savo rankų nepaleido ir įsirašė antrąjį laimėjimą šį sezoną.

Įdomu tai, kad per antrą kėlinį „Warriors“ pelnė net 50 taškų ir taip pagerino klubo rekordą. Įpusėjus dvikovai, šeimininkai turėjo 18 taškų pranašumą.

Nugalėtojams Stephenas Curry per 31 minutę pelnė 33 taškus.

„Kings“ rezultatyviausiai žaidė 26 taškus pelnęs De'Aronas Foxas.

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole'as – po 24, Jamesas Wisemanas 14.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (10 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (14 atk. kam.), Malikas Monkas ir Keeganas Murray – po 16, Richaunas Holmesas 15.