2017 04 05

„Knicks“ sirgalius sužavėjo pergalė ir Mindaugo Kuzminsko dėjimai

Į rikiuotę sugrįžęs Carmelo Anthony nenumalšino Mindaugo Kuzminsko žaidimo troškulio. Lietuvis trimis gražiais dėjimais prisidėjo prie „New York Knicks“ pergalės prieš „Chicago Bulls“ 100:91 (29:24, 25:16, 26:24, 20:27).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nugalėjo „Bulls“ 100:91.
  • „Knicks“ nutraukė „Bulls“ 4 pergalių seriją.
  • M.Kuzminskas pelnė 11 taškų.
  • Lietuvis drebino krepšį trimis dėjimais.

M.Kuzminskas gražiausiai prisiskraidė trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje.

Prasiveržęs varžovų krepšio link, 27-erių puolėjas reagavo agresyviai ir triuškino krepšį dėjimais.

„Kuzing and bruising!“ – šaukė komentatoriai taip, kad į lietuvių kalbą tokių smagių posakių neišversi. Svarbiausia potekstė – pikti ir galingi lietuvio dėjimai.

„Madison Square Garden“ buvo sužavėta – arenoje pasigirdo ovacijos.

Taip šį sezoną buvo retai, bet „Knicks“ sirgaliai buvo sužavėti darsyk nuvylusios komandos žaidimu. Tai buvo trečios rungtynės, kai jie žinojo, kad ketvirtą sezoną iš eilės klubas liko be atkrintamųjų varžybų.

„Knicks“ nutraukė „Bulls“ keturių iš eilės pergalių seriją. Niujorko klubas buvo pralaimėjęs 7 pastarąsias rungtynes iš 9.

Bet šįkart suveikė „Knicks“ gynyba, apribojusi „Bulls“ iki 38 proc. pataikymo. Ši nesėkmė įtemptoje Rytų konferencijoje išstūmė Čikagos ekipą į septintąją poziciją.

Iki pertraukos „Bulls“ pataikė tik 33 proc. metimų, todėl „Knicks“ atitrūko 54:40. Aštuoniais Carmelo Anthony taškais trečiajame kėlinyje ir M.Kuzminsko skrydžiu pasitikę lemiamą ketvirtį, „Knicks“ atitrūko užtikrintai 80:64 ir neišleido iniciatyvos.

Laimėti nesutrukdė ir Kristapo Porzingio, Lance'o Thomaso bei Derricko Rose'o traumos.

Trimis dėjimais krepšį sudrebinęs M.Kuzminskas per 19 minučių pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Tai jau antras mačas iš eilės su 11 lietuvio taškų. Per 6 pastarąsias rungtynes M.Kuzminskas renka 10,7 taško.

Nugalėtojams Carmelo Anthony pelnė 23 taškus, pralaimėjusiems Jimmy Butleris – 26.

„Knicks“: C.Anthony 23, C.Lee 14, M.Ndouras 13, J.Holiday 12, M.Kuzminskas 11.

„Bulls“: J.Butleris 26, N.Mirotičius 21 (10 atk. kam.), A.Morrow 15, R.Lopezas 11.