2016 01 18

„Knicks“ su K.Porzingiu po dviejų pratęsimų palaužė NBA autsaiderius

18 taškų pranašumą turėjęs „New York Knicks“ (21-12) buvo priverstas žaisti du pratęsimus, tačiau galiausiai 119:113 (29:29, 23:18, 24:16, 20:33, 11:11, 12:6) namuose sugebėjo įveikti absoliutų NBA autsaiderį „Philadelphia 76ers“ (5-38) klubą.
Gražiausios NBA rungtynių akimirkos
Gražiausios NBA rungtynių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį amerikiečiai mini Martino Lutherio Kingo dieną, tad šia proga rungtynės buvo žaidžiamos neįprastai anksti.

Trečiojo kėlinio metu Dereko Fisherio auklėtiniai laimėjo atkarpą 11:3 ir pabėgo į priekį 76:58.

Visgi svečių atkaklumo tai nesužlugdė. Filadelfijos klubas atsakė dar įspūdingesniu spurtu 21:4 ir grįžo į rungtynes.

Pagrindinio laiko pabaigoje Isaiah Canaanas galėjo svečiams netgi išplėšti pergalę, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Penkios papildomos minutės nugalėtojo neišaiškino, tačiau antrame pratęsime Niujorko krepšininkai spurtavo 8:2 ir laimėjo.

Latvis Kristapas Porzingis nugalėtojų gretose vėl blykstelėjo universalumu. Dvidešimtmetis aukštaūgis per 34 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 12, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus bei sykį prasižengė.

„Knicks“: Arronas Afflalo 25 taškai (6/13 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Carmelo Anthony 19, Kristapas Porzingis (12 atk. kam., 3 blk.) ir Robinas Lopezas (10 atk. kam.) po 16, Lance‘as Thomasas 12.

„76ers“: Jahlilas Okaforas 20 (10/17 dvit., 0/2 baud., 7 atk. kam.), Nerlensas Noelis 18 (13 atk. kam., 3 blk.), Ishmaelis Smithas (8/28 met., 7 atk. kam., 16 rez. perd.) ir Isaiah Canaanas po 16, Robertas Covingtonas ir Hollisas Thompsonas po 11.