Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2020 08 26

Konfliktais pagarsėjęs puolėjas teisinasi ant traumuotos L.Dončičiaus čiurnos užmynęs netyčia

„Dallas Mavericks“ praėjusią naktį neturėjo jokių šansų prieš „Los Angeles Clippers“ komandą – vieni NBA favoritų pristabdė Luką Dončičių ir pasiekė įspūdingą pergalę 154:111. Vis dėlto slovėno stabdymo metodai po susitikimo susilaukė daug dėmesio, o ypatingai – vienas momentas trečiajame kėlinyje.
Marcusas Morrisas prieš Luką Dončičių
Marcusas Morrisas prieš Luką Dončičių / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius dar trečiajame serijos mače skausmingai nikstelėjo čiurną ir paliko aikštelę, o traumos pasekmes akivaizdžiai jautė ir pastarosiose dvejose rungtynėse.

Nepadėjo „Mavericks“ lyderiui ir tai, kad „Clippers“ puolėjas Marcusas Morrisas praėjusią naktį užmynė L.Dončičiui ant kojos taip, kad šiam net nukrito batas.

Nors viskas baigėsi laimingai ir slovėnas dar galėjo tęsti rungtynes, M.Morrisui po mačo teko kritikos lavina – amerikietis kaltintas nekaltoje situacijoje ant 21-erių gynėjo kojos mynęs tyčia.

„Clippers“ krepšininkui teliko teisintis tviteryje.

„Žaidžiu šį žaidimą gerbdamas save ir kitus žaidėjus. Galvoti, kad galėjau kažką traumuoti specialiai, yra beprotiška. Jau 10 metų varžausi prieš geriausius, laikausi moralės principų ir sunkiai dirbu. Aš kovoju ir palieku visą save kiekvienose rungtynėse“, – rašė 30-metis krepšininkas, kuriam serijoje su „Mavericks“ L.Dončičių tenka saugoti bene dažniausiai iš visų „Clippers“ žaidėjų.

Nors M.Morrisas stengėsi, krepšinio bendruomenės tokios jo kalbos neįtikino. Ypač įvertinus šio žaidėjo praeitį.

Socialiniuose tinkluose kaipmat ėmė plisti epizodai iš konfliktais pagarsėjusio M.Morriso karjeros.

Viename iš jų dabartinis „Clippers“ žaidėjas, dar atstovaudamas „New York Knicks“, kamuoliu trenkė tiesiai į veidą Jerome'ui Robinsonui, o kitame M.Morrisas tyčia keliu prispaudė galvą „Philadelphia 76ers“ lyderiui Benui Simmonsui.

Panašių epizodų yra buvę ir daugiau – M.Morrisas neretai įsivelia į konfliktus, o dar atstovaudamas „Boston Celtics“ ekipai vos nesukėlė muštynių per atkrintamųju rungtynes su „Washington Wizards“.

Be to, internete ėmė plisti ir sulėtintas epizodo pakartojimas, iš kurio galima įtarti, jog „Clippers“ puolėjas ant kojos varžovui mynė tyčia.

Ką apie tokį „Clippers“ puolėjo elgesį galvoja pats L.Dončičius?

„Turiu savo nuomonę apie tai, – sakė 22 taškus pelnęs slovėnas. – Bet tikiuosi, kad tai nebuvo sąmoningas veiksmas. Pasakykite, ką galvojate jūs patys.“

Be to, L.Dončičius pridūrė, jog M.Morrisas visas rungtynes kalbėjo jam į ausį ir bandė jį paveikti, tačiau slovėnas esą neatsakė į „Clippers“ žodžius.

Po penktų serijos rungtynių „Clippers“ pirmauja 3-2. Šeštasis mačas, kuriame „Mavericks“ lauks grįžtančio Kristapo Porzingio, dėl kelio skausmų praleidusio du paskutinius susitikimus, bus žaidžiamas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius