2021 01 11

Krepšinio aikštė virto ringu: išvarymais pažymėtose rungtynėse – čempionų pergalė

„Los Angeles Lakers“ DeMarcuso Cousinso vietą sudėtyje dar vasarį patikėjo Markieffui Morrisui. Pirmosiose buvusio Los Andželo ekipos nario rungtynėse prieš buvusią savo komandą mačo nebaigė nei jis, nei jo įpėdinis.
„Houston Rockets“ – „Los Angeles Lakers“
„Houston Rockets“ – „Los Angeles Lakers“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dar pirmajame kėlinyje D.Cousinsas ir M.Morrisas gavo abipusę techninę pražangą už susistumdymą po krepšiu, vos nevirtusį snukiadaužiu.

M.Morrisas buvo išvarytas, kai iškart puolė D.Cousinsą.

Neilgai truko ir paties „Rockets“ centro rungtynės – antrojo kėlinio pradžioje jis išvarytas į persirengimo kambarį dėl nesportinės pražangos, kuomet trenkė LeBronui Jamesui per galvą gynyboje.

Nors atrodė, kad D.Cousinsas netyčia užvožė „Lakers“ superžvaigždei, teisėjai nepasigailėjo.

Tai jau antras kartas per ketverias „Rockets“ rungtynes, kai D.Cousinsas yra išvejamas iš aikštės. Praėjusį pirmadienį vidurio puolėjas sugebėjo per mažiau nei dvi minutes užsidirbti dvi technines pražangas.

Rungtynes „Lakers“ (8-3) laimėjo nesunkiai – 120:102 (25:21, 40:25, 23:29, 32:27).

„Šiandien AD (Anthony Davisas – aut. past.) buvo tikrasis AD. JO turėjimas sudėtyje mums suteikia visai kitokią dinamiką puolime ir gynyboje“, – sakė L.Jamesas apie A.Davisą, kuris pelnė 27 taškus.

„Rockets“: C.Woodas 23, J.Hardenas 20 (2/8 trit., 9 rez. perd.), J.Wallas 14 (10 atk. kam.), J.Tate'as 9.

„Lakers“: A.Davisas 27, L.Jamesas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), T.Hortonas-Tuckeris 17, M.Harrellas 16, K.Kuzma 13.