2019 11 23

Krepšinio spektaklis Los Andžele: K.Leonardas išplėšė „Clippers“ pergalę prieš „Rockets“

Los Andželo „Staples Center“ arenoje šiąnakt akis į akį susidūrė vieni iš NBA Vakarų konferencijos favoritų, o rungtynes stebėję aistruoliai išvydo kvapą gniaužiančią akistatą. Pergalę po permainingos kovos pasiekė „Los Angeles Clippers“ (11-5) krepšininkai – jie namuose 122:119 (31:23, 24:28, 25:33, 42:35) palaužė „Houston Rockets“ (11-5).
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynių likimas sprendėsi pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Įspūdingą tritaškį su pražanga likus žaisti mažiau nei 2 minutėms pataikęs Jamesas Hardenas sukrovė „raketoms“ 4 taškų persvarą (113:109, o po P.J. Tuckerio taiklaus šūvio likus minutei svečiai pirmavo 117:112.

Visgi „Clippers“ ginklų nesudėjo. Po minutės pertraukėlės Paulas George'as ir Lou Williamsas per mažiau nei 30 sekundžių pataikė po tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį – 118:117.

Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmęsis J.Hardenas išprovokavo pražangą ir vėl sugrąžino persvarą „Rockets“, bet tašką šiame mače padėjo „Clippers“ puolėjas Kawhi Leonardas.

Jis išvengė aktyvios P.J. Tuckerio gynybos ir pataikė metimą iš vidutinio nuotolio, paskutinį kartą išvesdamas į priekį Los Andželo komandą.

„Rockets“ dar turėjo dvi progas išsigelbėti, bet Russellas Westbrookas nepataikė, o per paskutines 1,2 sek. svečiai suklydo ir „Clippers“ iškovojo įspūdingą pergalę.

Po šių rungtynių abi komandos Vakarų konferencijoje dalijasi 3-4 vietas.

„Clippers“: Lou Williamsas 26 (8 rez. perd.), Kawhi Leonardas 24, Paulas George'as 19 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 18 (7 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (5/11 trit., 14/18 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Russellas Westbrookas 22 (1/7 trit., 6 rez. perd., 6 kld.), Clintas Capela 17 (19 atk. kam.), Benas McLemore'as 14.