TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 12 19

L.Dončičius žibėjo ryškiau, bet pergale džiaugėsi N.Jokičius

Slovėnas Luka Dončičius surengė dar vieną galingą pasirodymą stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje, tačiau pergale galiausiai džiaugėsi netikėtai blankokai šįkart rungtyniavęs serbas Nikola Jokičius.
Kentavious Caldwellas-Pope'as, Luka Dončičius ir Nikola Jokičius
Kentavious Caldwellas-Pope'as, Luka Dončičius ir Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tik trečią sykį šiame sezone be dviženklio taškų skaičiaus likęs „Denver Nuggets“ (18-10) lyderis įmetė 8-is (2/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 9 kamuolius ir pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus.

L.Dončičius puolime buvo gerokai ryškesnis – 38 taškai (7/12 dvit., 6/12 trit., 6/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Vis dėlto NBA čempionė „Nuggets“ namie susitvarkė su „Dallas Mavericks“ (16-10) ekipa – 130:104, kuri ir toliau rungtyniauja be traumuotos antrosios savo žvaigždės Kyrie Irvingo.

„Nuggets“ atitrūko dar antrajame kėlinyje (54:43), o ketvirtajame kėlinyje jau galėjo ilsinti pagrindinius savo žaidėjus.

Dalaso ekipoje vos du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Be L.Dončičiaus tai padaryti pavyko tik australui Dante Exumui (11).

Denverio ekipoje tokių žaidėjų buvo penki.

„Nuggets“: Jamalas Murray 22 (4/4 trit.), Aaronas Gordonas 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Reggie Jacksonas 20, Zeke Nnaji 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (6/12 trit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Dante Exumas 11, Jadenas Hardy 9, Timas Hardaway (2/9 trit.) ir Dwightas Powellas (8 atk. kam.) – po 8.