2019 01 08

„Lakers“ priėmęs L.Dončičius buvo nuostabus, bet sužaisti prieš L.Jamesą neturėjo progos

„Dallas Mavericks“ (18-22) ir Luka Dončičius savo aikštėje priėmė „Los Angeles Lakers“ (22-19) su ryškiausia lygos žvaigžde LeBronu Jamesu, tačiau šis vakaras slovėnų talentui baigėsi nusivylimu. Nors jaunasis talentas žaidė puikiai, jo ekipa namuose patyrė skaudžią nesėkmę 97:107 (33:25, 34:29, 13:32, 17:21), o akistata su dievuku L.Jamesu neįvyko, nes pastarasis nežaidė.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius vėl buvo sunkiai sustabdomas ir į „Lakers“ krepšį įmetė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet to neužteko.

Be L.Jameso pastaruoju metu rungtyniaujantis „Lakers“ sugebėjo padaryti išvadas ir be savo lyderio laimėjo vos antrą kartą iš septynių bandymų.

Šį sezoną Teksaso komandai „Lakers“ tarsi užkeiktas oponentas – jie jam nusileido trečią kartą.

Svečius į priekį vedė sėkmingai iš L.Jameso lyderio estafetę perėmę Brandonas Ingramas ir Lonzo Ballas, pelnę 29 ir 21 tašką.

Pirma rungtynių pusė šeimininkams kracho nežadėjo. Jie įpusėjus mačui pirmavo 13 taškų, bet po pertraukos sustojo.

Trečią kėlinį „Lakers“ smogė 32:13 ir pirmą kartą perėmė mačo kontrolę į savo rankas.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui, svečiai dar kartą spurtavo 11:2 ir po šio niukso Dalasas jau neatsitiesė.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (8 atk. kam.), Harrisonas Barnesas, Dennisas Smithas ir J.J.Barea po 11, DeAndre‘as Jordanas 10.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 29, Lonzo Ballas 21, Joshas Hartas 14 (12 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma ir Michaelas Beasley po 13.