2020 03 04

„Lakers“ žvaigždžių spindesys apakino be lyderių likusius „76ers“

Be traumas besigydančių Joelio Embiido ir Beno Simmonso likusi „Philadelphia 76ers“ (37-25) komanda nesugebėjo prilygti Vakarų konferencijos lyderiams. „Sixers“ išvykoje 107:120 (35:28, 19:37, 26:31, 27:24) nusileido „Los Angeles Lakers“ (47-13) ir ne savoje aikštėje pralaimėjo jau 23-ąjį kartą šį sezoną.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ į priekį vedė spindėjęs komandos žvaigždžių tandemas.

Anthony Davisas per 39 minutes surinko 37 taškus (9/14 dvit., 4/5 trit., 7/8 baud.) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes nuo vasario 1-osios. Be to, puolėjas dar atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Jam puikiai talkinęs LeBronas Jamesas susitikimą užbaigė su 22 taškais (7/11 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 14 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį „Lakers“ laimėjo net 37:19 ir vienu metu turėtą 13 taškų deficitą pavertė 11 taškų persvara.

Iš karto po ilgosios pertraukos Kalifornijos klubas pelnė 10 taškų be atsako ir ėmė triuškinti varžovus (75:54), o viskas, ką per likusį laiką buvo pavykę nuveikti Filadelfijos krepšininkams, tai sykį priartėti iki 8 taškų deficito ribos.

„76ers“ šį sezoną tiesiog katastrofiškai žaidžia išvykose. Jei namuose jie yra laimėję net 28 iš 30 rungtynių ir pagal šį rezultatą pirmauja NBA lygoje, tai svečiuose Filadelfijos klubas iškovojo 9 pergales ir patyrė 23 pralaimėjimus.

Su bendru 37-25 santykiu „Sixers“ Rytuose yra jau tik šešti.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (4/5 trit., dvit., 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (7/11 dvit., 14 rez. perd.), Dwightas Howardas 11, Avery Bradley ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as po 10.

„76ers“: Glennas Robinsonas 25 (10/15 metimai), Tobiasas Harrisas 18 (8/18 metimai), Mike‘as Scottas (4/7 trit., 8 atk. kam.), Alecas Burksas (1/5 trit.) ir Shake‘as Miltonas po 12, Furkanas Korkmazas 11 (3/5 trit.).