2021 04 02

LaMarcusas Aldridge'as puikiai debiutavo su „Brooklyn Nets“ apranga

Iš „San Antonio Spurs“ atleistas LaMarcusas Aldridge'as puikiai debiutavo NBA favoritų gretose. Universaliai rungtyniavęs veteranas prisidėjo prie „Brooklyn Nets“ (34-15) pergalės 111:89 (32:11, 36:37, 24:17, 19:24) prieš „Charlotte Hornets“ (24-23).
LaMarcusas Aldridge'as
LaMarcusas Aldridge'as / „Scanpix“/AP nuotr.

36-ąjį gimtadienį vasarą minėsiantis L.Aldridge'as Bruklino klubą papildė už minimalų atlyginimą po to, kai atsisveikino su „Spurs“ komanda, kurioje žaidė nuo 2015 metų.

Jau pirmame savo mače su „Nets“ aprangą vidurio puolėjas pademonstravo, kiek daugiau gali duoti šiai ekipai.

Startiniame penkete žaidęs L.Aldridge'as per 29,5 minutės įmetė 11 taškų (3/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

Jam esant aikštėje „Nets“ varžovus pranoko 22 taškų skirtumu, o ypač galingai Rytų konferencijos lyderiai pradėjo rungtynes pirmajame kėlinyje.

Visiškai oponentų puolimą sukaustę šeimininkai jau sužaidus septynias minutes susikrovė dviženklę persvarą (17:6), o ketvirčio pabaigoje po Jeffo Greeno, kuris vien pirmajame kėlinyje pelnė 12 taškų, dvitaškio pabėgo net 32:11.

„Širšėms“, kurių gretose nežaidė riešo lūžį patyręs LaMelo Ballas, po tokio nokdauno atsitiesti nepavyko.

Šarlotės ekipa arčiausiai buvo priartėjusi iki 17 taškų, o trečiajame ketvirtyje „Nets“ pranašumas buvo pasiekęs net ir 32 taškus.

„Nets“ pasiekė pergalę net ir be dviejų didžiojo trejeto narių – nežaidė Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas, o iš trijulės rungtyniavo tik Kyrie Irvingas.

Nepaisant nesėkmės, viena maloniausių šio sezono staigmenų tapęs „Hornets“ klubas Rytų konferencijoje išlaikė ketvirtą poziciją. Jis yra vienas iš vos penkių Rytų klubų, turinčių teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą.

„Nets“: Jeffas Greenas 21 (5/12 trit., 8 atk. kam.), Landry Shametas 17 (5/7 trit.), Kyrie Irvingas (11 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Tyleris Johnsonas po 15, Bruce'as Brownas 14, LaMarcusas Aldridge'as 11 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Hornets“: Gordonas Haywardas ir Devonte' Grahamas po 13, Terry Rozieras 12, Malikas Monkas 11, Milesas Bridgesas 10.