Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 03, 15:06

LaVaras Ballas atvyksta – planuoja pirkti rūmus Lietuvoje ir svajoja apie titulus

LaVaras Ballas su sūnumis LiAngelo ir LaMelo jau trečiadienio vakarą bus Vilniuje. Iš Kalifornijos juos išlydėjo TMZ žurnalistai, kuriems Ballai atskleidė apsilankymo Lietuvoje planus. „Pasiruoškite susižavėjimui. Mes atvykstame“, – lietuviams žinutę pasiuntė LaVaras.
LaVaras Ballas
LaVaras Ballas / „Scanpix“ nuotr.

„Mes nuvyksime į Lietuvą tik karštai minutei, kad jie tik į mus pažiūrėtų prieš berniukams prisijungiant prie „Lakers“, – linksmai nusiteikęs kalbėjo LaVaras Ballas.

Tėvas planuoja, kad 19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo dominuos Europoje, tačiau nepraeis nei keleri metai, kai jie grįš į Los Andželą ir žais „Lakers“.

Garsusis tėtušis TMZ atskleidė, kad Lietuvoje lankysis dvi savaites ir padės įsikurti sūnums, tačiau jeigu jam patiks mūsų šalyje, gali įsigyti ir naujus namus: „Big Baller namą!“.

Krepšininkų tėvas patikino, kad jo sūnus gali padėti „Vytautui“ iškovoti trofėjus: „Mes nevažiuojame pažaisti. Mes visur bandome laimėti čempionatus.“

LaVaras taip pat tikino, kad nėra pasirengęs išbandyti lietuviškos virtuvės: "Man svarbiausia, kad būtų mėsainių ir dešrainių."

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek