Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 02 14, 08:00

LaVaro Ballo žodžiai Birštone sukėlė diskusijų audrą Amerikoje

Birštone 24sek duotas LaVaro Ballo interviu sukėlė diskusijų audrą Amerikoje. NBA apžvalgininkai pasmerkė Ballų tėtušio grasinimus, kuriais jis tikisi į vieną NBA komandą surinkti visus tris sūnus – Los Andžele žaidžiantį Lonzo ir Prienuose plušančius LaMelo bei LiAngelo.
LaVaras Ballas
LaVaras Ballas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Ballų berniukai vėl bus kartu. Aš noriu, kad visi trys mano berniukai žaistų „Lakers“.

Bet jei tai nenutiks... Pasakysiu jums istoriją, kas nutiks pirmiausia, – 24sek praėjusią savaitę savo viešbučio kambaryje Birštone pasakojo LaVaras Ballas. – Jeigu artėjančioje naujokų biržoje jie nepasirinks Gelo, aš jį sugrąžinsiu į Prienus. Jie čia su Melo žais dvejus metus. Kai Lonzo NBA žais trečią sezoną, visoms NBA komandoms paskelbsiu, kad Lonzo nepratęs sutarties su „Lakers“ ir galės pereiti į bet kurią kitą NBA komandą, kuri paims visus tris berniukus.

Štai toks mano planas.“

Šiuos 50-mečio amerikiečio žodžius pasigavo populiariausios NBA diskusijų laidos.

„Tai turbūt pats beprotiškiausias ir labiausiai kenkiantis dalykas, kokį kada nors pasakė LaVaras, – neslėpė „Undisputed“ laidos apžvalgininkas Chrisas Broussardas. – Šie jo žodžiai vėliau gali baigtis Lonzo Ballo išmainymu. Tai gali būti nebe jo sprendimas palikti Los Andželą. Ir dabar tai pats blogiausias laikas taip kalbėti, nes Lonzo traumuotas, o „Lakers“ žaidžia geriausią krepšinį šį sezoną.“

Ch.Broussardas pridūrė, kad su tokiais LaVaro išsišokimais „Lakers“ bus neįmanoma vasarą prisikviesti į komandą tokių žvaigždžių kaip LeBronas Jamesas. Situacijos sprendimas gali būti radikalus – iškeisti Lonzo.

„LeBronas tikrai nenori prisijungti prie cirko, – teigė Ch.Broussardas. – Jeigu Lonzo taps tik solidžiu starto penketo žaidėju, jokios komandos nesileis į tokias užgaidas. LaVaras griauna Lonzo karjerą. Lonzo turi pritildyti savo tėvą.“

VIDEO: LaVaro žodžiai sukėlė diskusijų audrą Amerikoje

ESPN garsenybė Stephenas A.Smithas net putojosi dėl dar vieno LaVaro išsišokimo. Įsijautęs į „Los Angeles Lakers“ vadovo vaidmenį, amerikietis laidoje „First Take“ teigė, kad jeigu turėtų galių, svarstytų iškeisti Lonzo Ballą.

„Jo komentarai yra idiotiški. Jie – visiškas užribis, – LaVaro idėją, kaip į vieną komandą suburti tris Ballus, pasmerkė Stephenas A. – Tačiau noriu atkreipti dėmesį, kad jei aš būčiau Los Andželo klubo vadovas, svarstyčiau išmainyti Lonzo Ballą. Jei šis jaunuolis nepradės savarankiškai spręsti savo reikalų ir neatsiribos nuo tėvo žodžių, svarstyčiau jį išsiųsti lauk.

Lonzo yra perspektyvus. Jis tikrai gali turėti gerą karjerą. Bet jei būčiau „Lakers“ vadovas ar žaidėjas, aš stebėčiausi ir žiūrėčiau į Lonzo galvodamas, kad ką grįžęs namo su tėčiu šneki apie mus? Norėčiau sužinoti, ką tu ten apie mus prišneki.

Nejaugi jis negali viešai pasakyti, kad tai tik jo tėvo žodžiai ir jis nuo jų atsiriboja? Norėčiau tą išgirsti. O jei neišgirsime ir LaVaras toliau taip kalbės apie „Lakers“, reikia siųsti jį lauk. Klubui nereikia žmonių, kurie čia darytų realybės šou.

Nekalbu, kad jam reikėtų negerbti tėvo ar jam atsikalbinėti. Bet tiesiog užtenka pasakyti, kad jis negalvoja taip, kaip jo tėtis, ir jis džiaugiasi būdamas „Lakers“ organizacijoje. Jei tau sunku tą padaryti, jei sunku suvyriškėti, kam jis reikalingas komandai kaip jos vedlys?“

VIDEO: Stepheną A.Smithą užkūrė Birštone pasakyti LaVaro žodžiai

Buvęs NBA žaidėjas, o dabar – ESPN atstovas Jalenas Rose'as su šypsena įvertino naujausią LaVaro sukeltą skandalą.

„Los Andželo klubui reikia ignoruoti LaVarą ir leisti jam mėgautis laiku Lietuvoje, ten stebėti savo kitus sūnus, kur jie žaidžia prieš profesionalus vyrus, o prieš mėgėjus susirenka gražią statistiką („Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre. – red.).

Vienintelis dalykas, dėl ko mums turi rūpėti LaVaras, tai geras Lonzo žaidimas. Jeigu Lonzo nebus reikšmingas, tai nebus reikšmingas ir LaVaras.“

LaVaro planas gali būti neįgyvendintas ir todėl, kad jis neatitinka NBA taisyklių. L.Ballo sutartis su „Lakers“ gali baigtis tik 2021-aisiais. Bet ir tai, „Lakers“ turės teisę permušti visų NBA komandų pasiūlymus ir su geriausiomis sąlygomis pasilikti Lonzo Los Andžele, kadangi 198 cm ūgio įžaidėjas bus apribotas laisvasis agentas.

Antruoju NBA naujokų biržos šaukimu į „Lakers“ patekęs Lonzo Ballas savo debiutinį sezoną renka vid. 10,2 taško, 7,1 atkovoto kamuolio ir 7,1 rezultatyvaus perdavimo.

Laisvas žaisti bet kuriame NBA klube Lonzo bus nebent 2022-aisiais. 16-metis LaMelo turėtų būti pašauktas NBA naujokų biržoje jau 2020-aisiais. 19-metis LiAngelo turėtų dalyvauti jau artimiausioje NBA naujokų biržoje 2018-ųjų vasarą, bet ten jam šaukimas nenumatomas.

LaVaras Ballas yra minėjęs, kad jei LiAngelo nebus pašauktas NBA naujokų biržoje, grįš žaisti į Prienus. Ten iki 2020-ųjų jis nori matyti ir perspektyvesnį savo sūnų LaMelo.

„Didesnė tikimybė, kad visi trys broliai kartu žais ne vienoje NBA komandoje, o Prienuose“, – ironizavo „Undisputed“ laidoje dalyvavęs buvęs NBA krepšininkas Kenyonas Martinas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek